Найбільш популярні авіаційні маршрути світу

  • 19.08.2019 12:42
  • Dmytro
Літак Cathay Pacific

Вважаєте, що найбільш завантажені авіаційні маршрути розташовані в Європі чи Америці? Помиляєтеся. Беззаперечними лідерами є напрямки, що з’єднують азійські аеропорти. Щороку ними користуються мільйони пасажирів.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Міжнародні напрямки

За підсумками 2018 року найбільш завантаженим міжнародним/регіональним маршрутом виявися напрямок, що з’єднує аеропорти Гонконгу та Тайвань-Таоюань. В минулому році на ньому було перевезено 5,4 мільйона пасажирів, вказується у повідомленні Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA).

Цікаво, що ще один напрямок з Гонконгу посів друге місце в цьому рейтингу. А саме, маршрут, що поєднує місто з аеропортом Бангкоку Суварнабхумі. В 2018 році ним скористалися 3,4 мільйона пасажирів.

На третьому місці розташувався маршрут між індонезійським аеропортом Джакарта Сокарно-Хатта та летовищем Сінгапуру Чангі. В минулому році за цим напрямком вирушили у подорож 3,2 мільйона туристів.

Також серед найбільш завантажених маршрут, що поєднує південнокорейський аеропорт Сеул-Інчхон та японський Осака-Кансай. В 2018 році тут було перевезено 2,9 мільйона пасажирів.

В ТОР-5 популярних ліній увійшов і маршрут між міжнародним аеропортом Куала-Лумпуру та сінгапурським Чангі, яким в минулому році скористалися 2,8 мільйона пасажирів.

Напрямки в межах однієї країни

Та ще більше пасажирів користуються послугами місцевих напрямків, які розташовані в межах однієї країни. Як правило, такі найбільш завантажені маршрути теж знаходяться в Азії.

Власне, за даними IATA, найбільш популярним місцевим напрямком є маршрут, що пов’язує південнокорейські аеропорти Чеджу та Сеул Гімпо. В минулому році ним скористалися 14,5 мільйона туристів.

Друге місце посів японський напрямок між містом Фукуока і токійським аеропортом Ханеда. В 2018 році тут було перевезено 7,6 мільйона пасажирів.

Така ж кількість мандрівників вирушила у подорож в Австралії за маршрутом летовище Мельбурн-Тулламарин і місто Сідней.

Четверте місце в рейтингу найбільш популярних місцевих напрямків зайняла ще одна японська лінія, що поєднує місто Саппоро і аеропорт Токіо-Ханеда. В минулому році тут було перевезено 7,3 мільйона пасажирів.

Також в ТОР-5 потрапив китайський напрямок між аеропортами Пекіну Шоуду та Шанхаю Хунцяо. В 2018 році цим маршрутом скористалися 6,4 мільйона мандрівників.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей