Ці європейські міста найдешевші для подорожей із проживанням у тризіркових готелях

  • 07.02.2020 20:41
  • Dmytro
Будапешт

Не всі мандрівники можуть дозволити собі відпочивати в п’ятизіркових готелях. Та багато хто не хоче і бронювати житло в хостелах. У таких випадках ідеальним вибором буде номер у тризірковому готелі.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Такий варіант житла не передбачає люксових номерів. Утім і не потрібно чекати своєї черги до ванни чи туалету як це інколи трапляється в хостелах. Зазвичай, у тризірковому готелі ви знайдете все найнеобхідніше, що вам знадобиться для повноцінного перепочинку під час мандрівок.

А для того, щоб зробити ваші подорожі ще розумнішими з точки зору планування бюджету, онлайн-ресурс Price of Travel розрахував скільки вам потрібно буде витратити на добу під час подорожей 56-ма найбільш популярними містами Європи з проживанням у тризіркових готелях. У результаті було створено рейтинг, у якому з цих міст ви витратите менш за все коштів: Europe 3-Star Traveler Index for 2020. Для розрахунку добових витрат до уваги брали ціни на один із найкращих дешевих тризіркових готелів, який розташований у центрі міста, дві невеликі поїздки на таксі, триразове харчування, три пива (або на вибір вино, десерт, кава чи якась розвага), і відвідування однієї пам’ятки.

Бухарест

Відпочинок у цьому місті буде відносно дешевим для вас. Утім поки що Бухарест не сильно заохочує іноземних туристів до подорожей. Повільна розбудова туристичної інфраструктури – це одна з проблем, яка змушує більшість мандрівників зупинятися в інших місцях Румунії. Втім багато туристів, особливо ті, хто хоче зекономити на подорожах, люблять відпочивати у Бухаресті. Тут є кілька приємних туристичних районів. Тож це буде добре місце для зупинки під час подорожі країною, наприклад, до Брашова у Трансільванії чи Сігішоари – двох найкращих румунських туристичних містечок. Середні щоденні витрати у Бухаресті складуть $45,39 на одного туриста.

Бухарест

Белград

Низькі ціни допомогли Белграду пробитися до рейтингів міст, які можна відвідати європейським туристам для невеликого вікенду. Це чудове місце з великою історією. Тому вам буде цікаво прогулятися вуличками сербської столиці. Якість послуг та товарів тут доволі пристойна навіть якщо ви будете орієнтуватися в першу чергу на ціни. Тому Белград – добрий вибір для більшості мандрівників. Крім того можна відвідати сусіднє історичне місто Новий Сад. Середні щоденні витрати у Белграді складуть $56,04 на одного туриста.

Белград

Софія

Якщо ви побували в багатьох містах Європи, то варто відвідати й столицю Болгарії. Центр досить модний і приємний, з великою кількістю кав’ярень на вулицях та цікавих ресторанів і клубів. Цього навряд чи можна було б очікувати в одному з найдешевших міст Європи. Щоправда, Софії не вистачає обов’язкових туристичних пам’яток. Але ви, скоріш за все, не пошкодуєте, якщо здійсните невелику подорож до цього міста. До речі, у Болгарії розташований один із найдешевших гірськолижних курортів у світі. Це варто врахувати, якщо ви відвідаєте країну взимку. Середні щоденні витрати в Софії складуть $56,50 на одного туриста.

Софія

Стамбул

Якщо ви ще жодного разу не були в Стамбулі, то варто додати його до переліку обов’язкових міст для відвідування. Ви будете у захваті від площі Султанахмета, проспекту Істикляль чи протоки Босфор. І не забувайте, що Стамбул розташований відразу в Європі і в Азії. Це чудова нагода під час однієї подорожі відвідати одразу дві частини світу. Середні щоденні витрати в Стамбулі складуть $56,90 на одного туриста.

Стамбул

Краків

Це місто – одне з найкращих для того, щоб провести вікенд. Тут ви знайдете прекрасний і спокійний старий центр, яким можна насолоджуватися декілька днів. Безумовно, в найбільш популярних місцях є досить багато дорогих туристичних ресторанів і барів. Але пройшовши трохи далі вам буде доволі легко знайти більш дешеві заклади з низькими цінами. Середні щоденні витрати у Кракові складуть $57,25 на одного туриста.

Краків

Сараєво

Це столиця Боснії і Герцеговини – частини колишньої Югославії. Сараєво – одне з найцікавіших міст Європи, в центрі якого знаходиться жваве і гостинне мусульманське старе місто. А розташування в мальовничій долині – ще одна причина для того, щоб відвідати це місце. Середні щоденні витрати в Сараєво складуть $58,24 на одного туриста.

Сараєво

Будапешт

Велика кількість прекрасних туристичних готелів робить Будапешт одним із найприємніших напрямків для подорожей порівняно з іншими класичними туристичними містами. Якщо ви не будете проводити свій час лише біля Дунаю і харчуватися тільки в туристичних ресторанах з англомовними меню, то відразу побачите наскільки вигідно подорожувати до столиці Угорщини. Тому її варто додати до свого списку для майбутніх подорожей. Середні щоденні витрати в Будапешті складуть $64,89 на одного туриста.

Будапешт

Вільнюс

Вільнюс, як столиці інших країн Балтії, все ще досить дешевий порівняно зі своїми сусідами трохи на захід. Якщо ви подорожуватимете з Польщі до Естонії, то це місто не буде вам по дорозі. Але сюди виконує рейси велика кількість європейських лоукостерів, які привозять туристів на дешевий вікенд. У Вільнюсі ви знайдете і прекрасний старий центр міста, і привабливі ціни. Середні щоденні витрати у Вільнюсі складуть $65,27 на одного туриста.

Вільнюс

Київ

До рейтингу Europe 3-Star Traveler Index for 2020 потрапив і Київ. Не дивлячись на те, що він розташований досить далеко від популярних західноєвропейських міст, місто потроху завойовує популярність серед мандрівників. Допомагає цьому й відкриття нових рейсів до України європейськими лоукостерами. Середні щоденні витрати у Києві складуть $66,95 на одного туриста.

Київ

Загреб

Більшість мандрівників, які обирають Хорватію для відпочинку, прямують до узбережжя цієї країни. Тому Загреб, який знаходиться вглибині країни, не досить популярне місце серед мандрівників. Утім варто витратити два дні на те, щоб відвідати це місто. Вам буде цікаво прогулятися старим центром та повечеряти в одному з чудових ресторанів з хорошими цінами. Також можна відвідати дивовижний парк «Плитвицькі озера», який знаходиться недалеко від Загреба. Середні щоденні витрати у Загребі складуть $67,41 на одного туриста.

Загреб

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей