10 найкращих напрямків для подорожей на 2020 рік за версією Ryanair

  • 30.01.2020 20:40
  • Dmytro
Понта-Делгада

Якщо ви ще не вирішили, куди саме буде ваша подорож цьогоріч, то варто вивчити найкращі напрямки для мандрівок від найбільшого європейського лоукостера Ryanair. Тим паче, що цей перевізник відомий своїми дешевими квитками навіть за €5-10.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Згідно з рейтингом Ryanair, португальське місто Понта-Делгада визнано головним європейським містом, яке потрібно відвідати у 2020 році. Це місце знаходиться на Азорах. Завдяки розташуванню серед Атлантичного океану, ці острови служать людям з часів, коли перші кораблі почали ходити з Європи до Нового світу. Тому головне місто на острові Сан-Мігел – Понта-Делгада було засноване ще в XV столітті. Але головним магнітом для туристів, звісно, є природа з вулканами, гейзерами, дивовижною береговою лінією та океаном.

Понта-Делгада

Друге місце посіла столиця Вірменії – Єреван. Це одне з найстародавніших міст людства. Воно назбирало за багато століть безліч легенд і історичних подій. Найвідоміша легенда пов’язана з Ноєм та відомою горою Арарат. Окрім самого міста, туристів приваблює природне розташування Єревана у Араратській долині, яка дарує їм прекрасні краєвиди. І традиційно для країн Кавказу, тут ви відчуєте неймовірну гостинність.Єреван

На третій сходинці рейтингу Ryanair – ірландське місто Ґолуей. Цього року Єврокомісія визнала його разом із хорватською Рієкою культурними столицями Європи. Ґолуей – третє місто в Ірландії, яке отримало такий статус (після Дубліна в 1991 році та Корка в 2005 році). Девіз культурної програми – «Впусти магію».

Ґолуей

Далі в рейтингу іспанський Сантандер. Це одне з найкрасивіших міст Іспанії. Воно розташувалося на березі Атлантичного океану та відоме своїми пляжами і парками. Саме це місто королі Іспанії обирали для свого відпочинку.

Сантадер

На п’ятому місці опинилася литовська Паланга. Це широко відоме курортне місто на березі Балтійського моря. Радимо відвідати надзвичайно довгий пірс – його довжина приблизно 500 м.

Паланга

Далі Ryanair радить відвідати Верону в Італії. Це ідеальне місце для вікенду на День усіх закоханих, адже саме там закохалися один у одного Ромео та Джульєтта. Деякі з популярних напрямків для екскурсій пов’язані саме з цими літературними героями. Також в місті можна побачити цікавий міст Понте П’єтра, будинок купців, Палаццо Маффі та «місцевий Колізей» – Арена ді Верона.

Верона

Також Ryanair радить здійснити подорож до столиці Грузії – Тбілісі. Це країна гостинності, смачної кухні і вина, прекрасних краєвидів гір Кавказу і Алазанської долини та багатої історії.

Грузія, Тбілісі

На сьомому місці рейтингу лоукостера розташувався Бейрут. Дуже багата на події історія Лівану залишила цікаві пам’ятки та культурну спадщину, а сучасний Бейрут навіть інколи називають «східним Парижем» за неповторний шарм.

Бейрут

Крім того, Ryanair радить відвідати французький Марсель. Це місто прославив відомий письменник Дюма, використавши у романі «Граф Монте-Крісто» місцеву пам’ятку Замок Іф. Для поціновувачів літературних пригод замок стоїть першим номером в екскурсійному списку. Також не залиште без уваги стародавній собор Нотр-Дам-де-ла-Гард, Абатство Святого Віктора, Старий порт та сучасний Музей цивілізацій Європи.

Марсель

Замикає ТОП-10 від Ryanair Тель-Авів. Ізраїль – це країна трьох морів, релігійної спадщини Єрусалима, розвиненого сервіса і великої кількості людей, які розуміють українську мову.

Тель-Авів

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей