Навесні з України стартують чартерні рейси до Кенії

  • 13.12.2020 15:18
  • Dmytro
Кенія зебри

Якщо вам набридли пакетні тури до Туреччини чи Єгипту, матимете можливість придбати тур до екзотичнї африканської країни – Кенія. Гарні місцеві пляжі та різнобарвна природа залишаться в ваших спогадах на багато років.

В квітні з України стартують чартерні рейси до Кенії. Замовником туристичної програми виступив туроператор Travel Professional Group. Перельоти будуть виконуватися з Києва до Момбаси літаками нової української авіакомпанії Bees Airline.

Туроператор запланував три рейси до Кенії – на 16, 24 квітня та 3 травня. Перельоти будуть здійснюватися з дозаправкою в Єгипті приблизно 1 годину. Пасажири не покидатимуть салон літака.

Ми максимально намагалися призначити дати чартерів до травневих свят для зручності туристів. Поки що навесні тільки три рейси, а «Далі буде…», – розповіла керівник напрямку Занзібар/Кенія Travel Professional Group Ірина Литвин.

Вона вважає, що Кенія сподобається кожному туристу. Навіть людина, яка звикла відпочивати в Туреччині чи Єгипті, зможе відчувати себе там комфортно, тому що кенійські готелі також пропонують систему all inclusive, розваги на території готелю, анімацію тощо, розповідає вона.

Кенія Момбаса

Перевага Кенії саме в її універсальності. Проте тут зберігся неповторний колорит. Якщо турист летить з метою виключно пляжного відпочинку, то Кенія гарний варіант. Пляжі цієї країни знаходяться в топ кращих пляжів як Африки, так і світу, – розповідає Ірина Литвин. – В той же час Кенія цікава для тих, хто хоче зробити акцент лише, наприклад, на сафарі. Не дивлячись на те, що природні парки розташовані по всій країні, це зовсім не проблема. Розвинена система внутрішнього авіасполучення за доступними цінами дозволяє туристу легко і швидко пересуватися країною.

Ірина Литвин вважає, що найбільшим попитом будуть користуватися комбіновані тури з сафарі на пару ночей.

Це не складна і цікава подорож. Крім того, в Кенії досить хороша екскурсійна програма, спрямована на знайомство з місцевою історією і природними пам’ятками. Крім того, заслуговують на увагу місцеві дайвінг, риболовля, кайтсерфінг, – звертає увагу Ірина Литвин.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей