Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Навколосвітня подорож з National Geographic до найцікавіших куточків планети

  • 27.11.2019 19:49
  • Dmytro
Літак Icelandair

Таку подорож запам’ятаєте на все життя. Ще б пак, адже мандрівники протягом 24 днів побачать найцікавіші місця нашої планети, подорожуватимуть літаком Boeing 757 лише на 75 пасажирів, а супроводжуватимуть їх експерти світового класу від National Geographic. Щоправда, ціна вас шокує ;).

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Одне з найбільш авторитетних наукових географічних об’єднань National Geographic організовує навколосвітню подорож, про яку буде мріяти кожен мандрівник. За один надзвичайний тріп ми зможемо відкрити для себе архітектурні скарби Мачу-Пікчу, Петри та Тадж-Махала; зустріти неймовірних жителів Великого Бар’єрного рифу та рівнини Серенгеті; вивчити різноманітні культури від буддійських монастирів Тибету до полінезійського Самоа. Загалом ми зможемо побачити 15 об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Подорож стартує зі столиці США з Вашингтону. Далі маршрут включає Куско і Мачу-Пікчу, острів Пасхи, Самоа, Великий Бар’єрний риф, храмовий комплекс Ангкор, Тибет, Тадж-Махал, кратер Нгоронгоро в Танзанії, Петру і пустелю Ваді-Рам та марокканський Марракеш.

Острів Пасхи

Мандрівники вирушать у подорож поруч із командою експертів National Geographic, які розкажуть про їх новаторські дослідження в морській біології, антропології, археології та палеонтології.

Під час відпочинку кожен турист зможе ознайомитися з місцевими культурами, готуючи разом з камбоджійським шеф-кухарем чи випивши м’ятного чаю з берберською родиною в Марокко.

Для мандрівників буде підготовлене житло світового класу, включаючи проживання у двох вражаючих унікальних лоджах, які мають статус National Geographic Unique Lodges of the World – на пагорбах Бутану та на оправі кратера Нгоронгоро Танзанії. А, наприклад, в Індії в Агрі можна буде відпочити в розкішному готелі, розміщеному за лічені хвилини від Тадж-Махалу, на який відкривається вид з кожного гостьового номеру.

Готель в Агрі

Подорож відбуватиметься на літаку Boeing 757 авіакомпанії Icelandair, який в змозі виконувати довгі перельоти та приземлятися в невеликих аеропортах. Замість стандартних 233 місць інтер’єр реактивного повітряного судна перероблений для розміщення лише 75 пасажирів.

Єдине, що не сподобається мандрівникам, це ціна подорожі. Бажаючим спробувати себе у цьому тріпі треба буде сплатити щонайменше $89945. Найближча подорож стартує 28 грудня поточного року. Також на 2020 рік заплановані ще п’ять подібних турів.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей