Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Стартує новий найдовший маршрут у світі! Він буде довший за попередній лише на 5 км

  • 22.10.2020 18:42
  • Dmytro
Singapore Airlines

В часи до пандемії багато хто цікавився найдовшими авіаційними маршрутами у світі. Схоже, що охочим до рекордів туристам потрібно готуватися до нових звершень. Вже в листопаді одна з авіакомпаній планує побити свій власний рекорд.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

За декілька тижнів авіакомпанія Singapore Airlines відновить роботу найдовшого авіаційного маршруту. Щоправда, з 9 листопада вона змінить летовище прибуття в Нью-Йорку – замість Ньюарка рейси з Сінгапура будуть виконуватися до аеропорту імені Джона Кеннеді. Фактично, як інформує галузевий портал One Mile At A Time, це буде новий найдовший маршрут у світі.

Відстань, яку літаки Singapore Airlines долали до аеропорту Ньюарка, становила близько 15 343 км, а до летовища імені Джона Кеннеді їм належить пролетіти приблизно 15 348 км, тобто на 5 кілометрів більше.

Рейси до Ньюарка були коротшими лише на декілька кілометрів. Проте для пасажирів це всеодно означає понад 18 годин без зупинок у повітрі!

Рейси за новим маршрутом будуть виконуватися 3 рази на тиждень: літак буде вилітати з Сінгапура по понеділках, середах і суботах. Час польоту вражає: переліт до Нью-Йорка буде займати 18 годин 5 хвилин, а на зворотному шляху – 18 годин 40 хвилин!

Цікаво, Singapore Airlines не використовуватиме Airbus A350-900ULR, який спеціально підготовлений для такого рейсу. Він обладнаний лише кріслами бізнес-класу і преміум-економ-класу. Замість нього перевізник буде виконувати перельоти на «стандартному» Airbus A350-900 з 42 кріслами в бізнес-класі, 24 – в преміум-економ і 187 – в економ-класі.

Чому авіакомпанія вирішила поміняти аеропорт? В повідомленні перевізника вказується, що завдяки цьому Singapore Airlines зможе краще обслуговувати трансферних пасажирів і зростаючий попит на вантажі до Нью-Йорка.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей