Португалія відкриває нову туристичну атракцію. Лише для сміливих!

  • 08.10.2020 19:35
  • Dmytro
516 Arouca

Понад півкілометра в довжину, прекрасні краєвиди навколо і… прірва у 175 метрів під ногами – так можна охарактеризувати міст, який скоро відкриється в Португалії. Це буде нова визначна пам’ятка країни – найдовший підвісний пішохідний міст у світі!

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Міст був збудований в Аруці, приблизно за годину автомобілем від Порту. Поєднання назви міста і довжини моста дало йому остаточну назву – 516 Arouca. Будова простягається над річкою Пайва, звідки ви можете помилуватися однойменною ущелиною і водоспадом Агіейрас. Але навіть прогулянка по ньому – сама по собі атракція. І для багатьох це ще й перевірка страху висоти або проблем з витримкою.

Вся «підлога» моста зроблена з металевої решітки, а це значить, що ми можемо точно бачити, що у нас під ногами. Хто хоч раз проходив по такому мосту (наприклад, по скляному) або стояв на подібній платформі, знає, що серце говорить одне, а мозок – зовсім інше. На всю прогулянку треба близько 10 хвилин.

Міст побудований в тибетському стилі. Його підтримують тільки дві V-подібні бетонні конструкції. Він немов вільно нависає над ущелиною.

Ponte suspensa 516 Arouca

A abertura da ponte 516 Arouca está prevista para o início do outono. Preparado para a travessia da maior ponte pedonal suspensa do mundo?#arouca #516arouca #pontesuspensa #aroucageopark #passadicosdopaiva

Gepostet von 516 Arouca am Freitag, 10. Juli 2020

Через пандемію Covid-19 кількість відвідувачів обмежена до 800 людей на день. Якщо вам вдасться потрапити сюди після відкриття мосту, по ньому можна буде пройти без натовпу туристів.

Цікаво, що спочатку передбачалося, що довжина мосту складе всього 480 метрів. Зрештою, однак, було вирішено, що його потрібно збільшити. В результаті він виявися найдовшою спорудою такого типу в світі. Точна дата відкриття і ціни на квитки, як очікується, з’являться найближчим часом. Як зазначає Condé Nast Traveler, це має відбутися наприкінці жовтня.

Фото зі сторінки 516 Arouca у Facebook

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей