Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

ТОП-10 найкращих місць для дайвінгу 2020 року

  • 19.11.2020 19:22
  • Dmytro
Індонезія

Хтось цікавиться визначними історичними пам’ятками, безліч туристів шукають спокійного пляжного відпочинку, але чимало з нас обожнює підводний світ. Ознайомтеся з рейтингом найкращих місць для дайвінгу в світі.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Це був важкий рік для індустрії дайвінгу. Так само як для туризму в цілому. Проте онлайн-ресурс DIVE, присвячений підводному плаванню, вирішив не скасовувати проведення свого щорічного опитування для того, щоб скласти новий рейтинг найкращих напрямків для дайвінгу. Це видання щороку друкує ТОР-10 найкращих місць для підводного плавання. Давайте подивимося, які напрямки в цьому році потрапили до даного рейтингу. Він ґрунтується на 30 тисячах голосів респондентів.

Індонезія

Четвертий рік поспіль Індонезія займає перше місце в цьому рейтингу. Це велика країна, де є багато фантастичних островів, які варто відвідати. Наприклад, це можуть бути такі напрямки як острови Гілі, Нуса Пеніда, Лембех, Комодо, рифи Раджа Ампат чи національний парк Вакатобі. Читачі можуть сказати, що це трохи несправедливо, що така велика і різноманітна країна завжди отримує більшість голосів. Проте, зрештою, це дійсно найкраще місце в світі для підводного плавання.

Індонезія

Єгипет

Ця північно-африканська країна збергла за собою друге місце, яке він отримав у 2019 році. Червоне море з його кришталево чистою блакитною водою, теплим сонцем, безхмарним небом, яскравими коралами і великою кількістю тварин, від великих до маленьких, є одним з найкращих місць для дайвінгу в світі.

Єгипет

Малайзія

Третє місце в рейтингу в цьому році займає перлина південно-східної Азії – Малайзія. За останні кілька років популярність цього напрямку зросла серед аквалангістів. Острови Сіпадан і Мабул є найвідомішими місцями для дайвінгу. Проте такі місця як Тіоман, де дайвери можуть провести час в нічлігах для бекпекерів або розкішних курортах, стають дедалі популярнішими разом з островом Перхентіан. Це прекрасне місце для навчання дайвінгу у спокійній води з дрібними рифами та сумішшю великих, малих риб і безлічі черепах.

Крилатка

Крім того, до ТОП-10 рейтингу потрапили:

  • Філіппіни
  • Мальдіви
  • Фіджі
  • Австралія
  • Мексика
  • Таїланд
  • Папуа-Нова Гвінея

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей