Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Найкращі місця в літаку на випадок турбулентності

  • 01.11.2020 17:35
  • Dmytro
Літак

Турбулентність – один з найменш приємних моментів перельоту для багатьох пасажирів і навіть бортпровідників. Її можна порівняти з поїздкою на машині кам’янистою дорогою. І хоча турбулентність не є небезпечною, безліч людей все ж побоюються таких випадків. На щастя, в літаку є місця, де ці пасажири можуть відчувати себе більш комфортно.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Хитання під час турбулентності – одна з найстрашніших складових перельоту для багатьох мандрівників. Мабуть, це можна порівняти тільки з іншим страхом, який відчувають пасажири в літаках. А саме, застрягти в цій металевій трубі на кілька годин, не маючи над нею контролю, який у нас є під час поїздки автомобілем.

Що викликає турбулентність?

Важливо знати, що пілоти добре навчені тому, що необхідно робити під час турбулентності. Вони зроблять все можливе, щоб забезпечити пасажирам безпечний політ.

Як розповідає Simple Flying, турбулентність спричиняється переважно порушеннями повітряного потоку. Такі погодні фактори як сильний вітер, хмари або шторм, можуть стати причиною цього неприємного явища. Гірські хребти або поодинокі повітряні ями також можуть викликати турбулентність.

Часто пілоти мають можливість визначити, коли літак потрапить в зону турбулентності, тому повідомляють бортпровідників, а також пасажирів, щоб вони повернулися на свої місця і пристебнули паси безпеки.

Салон літака

Крім того, багато авіакомпаній докладають додаткових зусиль, щоб їх пасажири подорожували більш спокійно. Наприклад, пілоти авіакомпанії Delta Air Lines використовують додаток Flight Weather Viewer. Він дозволяє їм краще зрозуміти погодні умови.

Яке місце вибрати

Найкраще місце в літаку, яке дозволить максимально добре пережити турбулентність, знаходиться або біля крил, або в передній частині салону. Крила повітряного судна зберігають баланс, тоді як хвостова частина може більше підстрибувати вгору і вниз.

Чим ближче пасажир перебуває до передньої частини літака, тим менше наслідків турбулентності він зазвичай відчуває. Якщо мандрівник зайняв місце біля передньої частини крил так, щоб двигуни були позаду нього, він не тільки відчує меншу турбулентність, а й сам переліт буде менш галасливим.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей