Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Wizzair таки відновить свою дочірню компанію в Україні?

  • 22.11.2018 19:12
  • Dmytro
борт літака віззейр

За результатами недавньої прес-конференція авіакомпанії Wizzair в Києві схоже, що нас чекає насправді чудова новина – так раптово закрита в 2015 році дочірня компанія Віззейр Україна збирається відновити діяльність вже в 2019. І не просто відновити! Згідно з повідомленням керівник авіаперевізника Wizzair обіцяє забазувати в Україні аж 20 літаків і перевозити щорічно 5 млн пасажирів.

Щоб досягти заявлених планів Wizzair активно відкриває нові маршрути з України. Тільки на цьому тижні авіакомпанія повідомила про початок польотів з Києва та Харкова до польського Кракова. Зачекати доведеться не так вже й довго – зі столиці України ці рейси будуть виконуватися з квітня наступного року, хоча з Харкова – тільки з вересня.

Думаєте це всі нові маршрути з українських регіонів? Нічого подібного. Нагадаємо, що вже 25 листопада з Харкова вперше вилетить літак Wizzair до Відня. А за кілька тижнів новий маршрут отримає Львів – 14 грудня розпочнуться польоти до німецького аеропорту Франкфурт-Хан.

Та і це не все, чим порадує українців Wizzair! Раніше повідомлялося, що лоукостер вже в березні відкриє 3 маршрути з Києва до німецького Бремена, данського Біллунна і латвійської Риги. Не забудуть і про Львів – звідти розпочнуться польоти до Копенгагена.

Серйозність намірів Wizzair підтверджується солідним парком літаків. Зараз авіаперевізник вже використовує 105 літаків, які виконують польоти за більш ніж 600 маршрутами.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей