Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Незабаром в аеропорту «Бориспіль» запрацює лоукост-термінал

  • 06.02.2019 18:53
  • Vitalii
термінал аеропорту Бориспіль

Пасажирам, які будуть відлітати з головного українського аеропорту «Бориспіль» в квітні цього року, потрібно бути пильними. Як повідомив генеральний директор летовища Павло Рябікін, на початку квітня аеропорт планує відновити роботу терміналу F. Зараз регулярні та чартерні рейси з «Борисполя» виконуються з головного терміналу D.

Як зазначив Павло Рябікін, планується, що з терміналу D в термінал F перейде авіакомпанія Ryanair. Крім того, звідси будуть виконуватися регулярні рейси ще двох чи трьох авіаперевізників, а також більшість чартерний польотів. Загалом, очікується, що це буде більше 20 рейсів на добу. Тому пасажирам, які користуються послугами «Борисполя», треба буде уважніше перевіряти свій квиток, щоб не переплутати термінали D чи F.

Крім того, як повідомив Павло Рябікін, очікується, що вже на початку квітня також буде прийнята в експлуатацію перша черга величезного паркінгу, що розміщений біля терміналу D.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей