Уряд змінив показник, за яким країни потрапляють до «червоної» чи «зеленої» зон

  • 15.07.2020 15:37
  • Dmytro
Пасажири в аеропорту

Урядовці прийняли рішення, за яким має значно збільшитися перелік «зелених» країн. Українцям не потрібна буде самоізоляція після повернення з Єгипту чи Албанії.

Сьогодні, 15 липня, уряд своїм рішенням змінив показник, за яким Міністерство охорони здоров’я розподіляє країни до «зеленої» чи «червоної» зон. Якщо раніше він становив 40 активних випадків Covid-19 на 100 тис. населення, то тепер він підвищений до 55 активних випадків на ті ж 100 тис. Відповідну інформацію повідомив на брифінгу міністр охорони здоров’я України Максим Степанов,

Як відомо, після повернення до України з «червоної» країни, мандрівники мають обмежити своє пересування протягом 14 днів. Альтернатива – отримати негативний результат ПЛР-тесту на Covid-19. А ось після повернення з країни з «зеленої» зони, туристи можуть вільно пересуватися Україною.

Це урядове рішення дозволить деяким популярним серед українських мандрівників напрямкам повернути собі статус «зеленої» країни. Наприклад, за останніми підрахунками Міністерства охорони здоров’я України станом на 9 липня, до «червоної» зони включені Єгипет, Албанія, Чехія, Болгарія. Рівень захворюваності на Covid-19 там вищий показника в 40 активних випадків на 100 тис. населення. Проте оскільки він не перевищує 55 активних випадків, тепер ці країни Міністерство охорони здоров’я України має віднести до «зелених». Проте варто нагадати, якщо показник захворюваності на Covid-19 перетне межу в 55 активних випадків на 100 тис. населення, то ці країни знову повернуться до «червоної» зони.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей