Важлива інформація щодо обмежень на поїздки, що пов’язані зі спалахом нового коронавірусу

  • 30.01.2020 16:51
  • Dmytro
Аеропорт

У зв’язку зі спалахом у Китаї нового коронавірусу (2019-nCoV) деякі країни обмежили в’їзд осіб, які можуть виявитися його носіями. Однак мандрівникам бракує точної інформації стосовно того, де саме вони запроваджені та відносно кого.

Актуальну інформацію щодо обмежень на поїздки, пов’язаних із спалахом коронавірусу, можна знайти на веб-сайті Міжнародної асоціації повітряного транспорту IATA Travel Center. Тут з’являється узагальнена інформація з цього питання, яка публікується в Timatic (збірка правил IATA про вимоги до документів, які повинні мати пасажири авіарейсів для в’їзду до тієї чи іншої країни світу).

Будьте уважні, бо обмеження можуть стосуватися як громадян Китаю, так і громадян інших країн, які перебували в китайській провінції Хубей (центральне місто Ухань). Як вважається, саме звідси почав розповсюджуватися коронавірус.

Наприклад, Сінгапур заборонив в’їзд та транзит як для громадян Китаю, які отримували паспорт в провінції Хубей, так і для громадян інших країн, які перебували в цій провінції в останні 14 днів. Не можна в’їжджати і до Гонконгу особам, які знаходилися в Хубеї останні два тижні.

В IATA Travel Center запевняють, що ресурс уважно стежить за цим спалахом і буде тримати своїх користувачів у курсі подій.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей