Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Онлайн-курси від Udemy допоможуть заробити на мандрівки

  • 29.04.2020 19:27
  • Dmytro
Онлайн-курси

Нові знання, нові відчуття, нові відкриття – це те, що вирізняє будь-якого мандрівника від звичайних людей. На жаль, карантин не дозволяє задовольнити нашу жагу до подорожей. Проте цей час можна використати, щоб отримати нові знання за допомогою онлайн-курсів. Тим більше, що в майбутньому це дозволить заробляти на нові мандрівки. А вони будуть обов’язково – Європа вже потроху скасовує обмежувальні заходи.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Кожен з нас часто замислюється над тим як можна більше мандрувати і де знайти на це гроші. Ми бачимо дописи в соціальних мережах відомих мандрівників про їх постійні подорожі. Звідки у них на квитки і готелі гроші? Навряд чи кожен з них мільйонер, який може собі це дозволити.

Відповідь на дане питання у кожного своя. Хтось невпинно працює під час повернення додому, а хтось вивчився на фахівця, для кого неважливо де жити. Наприклад, на IT-спеціаліста. Для них головне наявність ноутбуку та інтернету.

Якщо ви вважаєте, що це дуже складно, то помиляєтеся. В світі існує безліч ресурсів, де можна отримати професійні знанні за допомогою онлайн-курсів. Беззаперечним світовим лідером на цьому ринку є онлайн-ресурс Udemy.

Тут кожен з нас може знати щось цікаве для себе – більше 57 тисяч інструкторів пропонують понад 150 тисяч програм.

Ви будете здивовані – послугами Udemy скористалися більше 295 млн людей по всьому світу. Навчання відбувається більш ніж 65 мовами.

Якщо ж ви вважаєте, що онлайн-курси – це не серйозно, варто прислухатися до думки представників великого бізнесу. 80% компаній зі списку Fortune 100 довіряють Udemy підвищення кваліфікації співробітників. Вражені? То варто спробувати.

IT і ПО

На Udemy ви знайдете безліч онлайн-курсів з IT і програмного забезпечення – від початкового рівня до професіональних спеціалізованих. Наприклад, можна пройти навчання на «Java для початківців: з нуля до сертифіката Oracle». Тут ви вивчите одну з найвідоміших мов програмування Java на простих прикладах для новачків. Навчитеся писати програми різної складності, а також з легкістю вникати в інші мови програмування.

На Java пишуться серверні додатки, веб-додатки, різні програми для робочого столу і Android-програми. Переважна більшість Android-додатків – саме на Java.

Цей курс ідеально підходить для новачків, які ніколи в своєму житті не читали будь-яку інформацію про цю мову. Але його також зацінують і люди, які вже мають якесь уявлення про Java.

Онлайн-курси

А якщо вам більше до вподоби дизайн, а не програмування, то, можливо, вас зацікавить «Курс по Adobe Photoshop – з нуля до макетного стокера».

Курс розрахований на новачків в дизайні. Він допоможе пройти шлях з нуля (освоєння базових елементів, дизайн-макетів) до впевненого володіння Adobe Photoshop – достатнього для того, щоб працювати на іноземних замовників, тобто брати фріланс-замовлення.

Автор цього курсу – фрілансер з 6-річним досвідом роботи. 2 роки прожив і віддалено працював на Філіппінах.

Фотографії

Проте під час подорожей треба не тільки заробляти. В далеких країнах ми робимо безліч фотографій. Будемо чесними, дуже часто вони неякісні. Тому варто під час карантину повчитися професійним навичкам фотографування. Наприклад, можна замовити «Майстер-клас з фотографії: Повний посібник з фотографії».

Цей онлайн-курс навчить вас робити за допомогою смартфону чи дзеркального фотоапарату дивовижні світлини та навіть продавати їх. Цей курс розроблений для того, щоб навчити вас всім тонкощам фотографування. Навіть якщо у вас мало досвіду, ви навчитеся створювати чудові зображення, які в майбутньому зможете продавати.

Онлайн-курси

А ось прихильникам iPhone варто замовити окремий онлайн-курс «Фотографія iPhone | Зробіть професійні фотографії на своєму iPhone». Він навчить вас усьому, що потрібно знати, щоб стати професійним цифровим фотографом, не маючи нічого, крім iPhone.

Цей курс призначений для початківців, які практично не мають досвіду, проте хочуть стати досвідченими фотографами, не витрачаючи тисячі доларів на дороге устаткування камери. Також він призначений для будь-кого, хто хоче створити популярний аккаунт в соціальних мережах або мріє про захоплюючу кар’єру фотографа.

Ви вивчите всі основи професійного фотографа з iPhone, а також дізнаєтеся безліч порад і прийомів, які ви зможете використовувати під час щоденної зйомки, щоб ваші світлини вирізнялися з-поміж інших.

Онлайн-курси

Що ще?

Однак на Udemy можна навчитися не тільки IT чи фотографії. Тут безліч різноманітних курсів, про існування яких ви могли навіть не здогадуватися. Команда Udemy вивчила які навчальні програми за період з середини березня до середини квітня стали ще більш популярними. Пропонуємо і вам ознайомитися з ними та отримати нові знання.

Top 3 Tech Skills

Набирають обертів і навчальні програми, пов’язані з отриманням різноманітних технічних навичок. Наприклад, на 62% зросла популярність курсів за темою TensorFlow, тобто про все, що пов’язане з галуззю машинного навчання, штучного інтелекту та глибинного навчання. Цьому ринку менше п’яти років, тому він активно потребує нових фахівців.

Коли життя дає вам лимони, ви робите лимонад. Коли у вас з’явилося трохи більше часу, ніж раніше, використайте його, щоб освоїти найбільш динамічні технологічні тенденції.

Онлайн-курси

Зростає популярність і курсів, які вчать працювати з чат-ботами. З середини березня до середини квітня вона збільшилася на 45%.

В основному, чат-боти використовує бізнес, щоб замінити прямий контакт співробітників з клієнтами. Їх використання дозволяє швидко масштабувати зусилля по обслуговуванню споживачів.

Ще один з лідерів – курси про хмарну платформу Microsoft Azure. За вказаний період їх популярність зросла на 38%.

Під час децентралізації робочого середовища все, що пов’язано зі хмарними технологіями, набуває більшого значення. Їх правильне застосовування дозволяє бізнесу зекономити значні кошті під час економічної кризи.

Онлайн-курси

А наостанок розкажемо про справжній вибух популярності ще одних програм. За вказаний період в Udemy помітили, що люди масово підписуються на онлайн-курси про Bitcoin та криптовалюти. Попит на них зріс в чотири рази!

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей