Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Актуальні правила в‘їзду до різних країн світу. Онлайн-мапа від МЗС України

  • 22.06.2020 10:47
  • Dmytro
Мапа світу

Поступове відкриття більшості країн світу відбувається з різноманітними обмеженнями. Тому туристам зараз досить важко спланувати поїздки. Допоможе їм в цьому новий інструмент від українського Міністерства закордонних справ.

Міністерство закордонних справ України презентувало інтерактивну онлайн-мапу, де будуть відображатися режими в‘їзду до багатьох країн світу. Вона створена та буде оновлюватися на основі оперативних і перевірених даних МЗС України і закордонних дипломатичних установ.

Онлайн-карта МЗС

В міністерстві вважають, що мапа допоможе громадянам будь-де і будь-коли мати доступ до актуальної інформації про обмеження пересування та сполучення в інших країнах – просто на екрані свого комп’ютера чи смартфона.

Як уточнив сьогодні, 22 червня, під час онлайн-брифінгу міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, онлайн-мапа запущена в тестовому режимі.

Перевірити правила в’їзду можна за цим посиланням на онлайн-мапу

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей