Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

В туалетах літаків все ще є попільнички. Тепер ми знаємо навіщо

  • 29.12.2020 16:08
  • Dmytro
No smoking

В туалетах більшості сучасних літаків є невеличка попільничка. Її наявність, безумовно, збиває з пантелику, адже паління давно заборонено на борту всіх без виключення авіакомпаній. Ще більше дивує те, що попільничка часто супроводжується повідомленням про заборону… паління.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Виявляється, наявність попільнички в туалеті літака пояснюється простою причиною – безпекою. Незважаючи на заборону паління, Федеральне управління цивільної авіації США (FAA) вимагає наявність попільнички в туалеті. Вона потрібна на випадок, якщо хтось вирішить порушити закон і запалити там. А для того, щоб безпечно згасити цигарку, необхідна наявність попільнички, розповідає Simple Flying.

Так, це звучить дивно, але пояснюється цей факт тим, що існує висока ймовірність того, що пасажири-порушники можуть, наприклад, викинути запалену цигарку до урни для туалетного паперу, що спричинить пожежу на борту літака.

Трохи історії

Ви можете здивуватися, проте були часи, коли паління під час перельотів було дозволено. Дуже давно в деяких літаках навіть розміщувалися зали для курців. Пізніше на борту з’явилися зони для курців і не курців.

Паління було звичайним явищем на рейсах приблизно до 1980-х років. Авіакомпанії США почали забороняти його в середині 1980-х років. З 1987 році палити не можна було на всіх внутрішніх рейсах США. Однак тільки з 2000 року це правило було запроваджено на міжнародному рівні. Тоді FAA заборонило всім авіакомпаніям рейси до США, якщо вони дозволяли паління на борту.

Хоча, наприклад, в Китаї палити дозволялося довший час. Остаточно заборона була запроваджена лише… в 2019 році.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей