Маєте зайві милі у Panorama Club від МАУ? Відтепер їх можна направити на благодійність

  • 30.05.2019 15:26
  • Dmytro
Дитина грається з літаком МАУ

Літаєте рейсами МАУ та є членом програми лояльності Panorama Club? До недавнього часу бонусні милі можна було використати тільки для купівлі квитків. Та з 1 червня їх можна буде віддати на благодійність.

Відтепер будь-який учасник програми лояльності Panorama Club або Panorama Club Corporate зможе перерахувати всі або частину своїх бонусних миль на рахунок однієї з благодійних організацій, фондів або медичних центрів України, які будуть зареєстровані в рамках цієї ініціативи. У свою чергу отримувачі бонусних миль будуть використовувати їх для оформлення квитків для перевезення хворих дітей і супроводжуючих їх осіб на лікування та медичне обстеження за кордон, а також для перевезення українських та іноземних медиків, задіяних в лікуванні та консультаціях.

Першими до цієї ініціативи були підключені Благодійний проект ТСН, 1+1 медіа «Здійсни мрію» (проект, яким опікується благодійний фонд «Ти не один»), Благодійний фонд «Таблеточки» (захищає інтереси дітей з онкологічними захворюваннями в Україні) та Центр дитячої кардіології та кардіохірургії (Найбільший кардіоцентр Європи, де виправляють вроджені та набуті вади серця будь-якої складності).

Як йдеться в повідомленні МАУ, для переказу миль на рахунок обраного благодійного проекту, учаснику Panorama Club необхідно скористатися формою «Пожертвувати милі» в онлайн кабінеті учасника на сайті МАУ, вибравши проект зі списку і вказавши кількість миль, яку бажає пожертвувати. Милі надійдуть на рахунок моментально. Кількість миль для пожертвування і термін дії миль на рахунках благодійних проектів – не обмежені.

І насамкінець невелика порада – якщо на рахунку учасника програми лояльності є бонусні милі, які незабаром повинні «згоріти», то перерахувавши їх на рахунок благодійного проекту, у ньому вони стануть безстрокові.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей