Щоб сидіти без маски в літаку, пасажир їв чіпси протягом 4 годин

  • 10.09.2020 20:16
  • Dmytro
Pringles

Одним з обов’язкових елементів подорожей під час епідемії Covid-19 є маска. Більшість пасажирів суворо дотримується правил авіакомпаній, проте існують також мандрівники, які нехтують цим атрибутом поточного часу.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Нещодавній випадок з британським туристом Майклом Річардсом можна віднести або до геніальності, або до безвідповідальності. Щоб не одягати маску під час перельоту літаком авіакомпанії easyJet, він вирішив скористатися винятком з правил – її можна не носити в процесі споживання їжі. Відповідно до правил цієї авіакомпанії, пасажирам заборонено подорожувати без масок. Виняток – час їжі або пиття.

Як повідомляє Daily Mail, 41-річний пасажир Майкл Річардс купив туб чіпсів Pringles на борту рейсу easyJet і відкушував по одному кожні дві з половиною хвилини. Саме так потрібно було вживати чіпси, щоб їх вистачило на 4-годинну мандрівку.

Мало того, пізніше він похвалився у Facebook, що уникав необхідності носити свою «незручну» маску протягом всієї подорожі, за винятком десяти хвилин під час перерви на туалет і коли ставив валізу на верхню полицю.

Разом з тим Майкл уточнив, що він не планував відмовлятися від маски, а хотів перевірити, чи зійде йому ця вигадка з рук.

Крім того, він повідомив, що хоча йому не подобається носити маски, він розуміє, навіщо вони потрібні і користується ними в магазинах.

Нове правило є обов’язковим в багатьох країнах, оскільки вважається, що маски знижують ймовірність поширення Covid-19 через частинки, які виділяються при кашлі або чханні.

Людям не подобається носити маски і навіть бортпровідниці говорили, що їм не подобається носити маски, але ми всі знаємо, що ми повинні їх носити, – додав Майкл Річардс.

Представник EasyJet сказав, що жоден пасажир не скаржився, що чоловік не користувався маскою під час перельоту.

Також він додав, що пасажирам повідомляють перед поїздкою та на борту про те, що вони повинні носити маску, крім випадків, коли вони їдять або п’ють.

Всі, хто знаходиться на борту, зобов’язані дотримуватися цих правил для забезпечення здоров’я і безпеки всіх в літаку, – нагадав представник EasyJet.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей