Пасажир застряг в аеропорту Варшави через закриті кордони. «Я сиджу і чекаю дива»

  • 16.03.2020 14:23
  • Dmytro
аеропорт у варшаві

На жаль, закриття кордонів багатьма країнами світу призводить до надзвичайних ситуацій. Пасажири, які подорожують в цей важкий час, інколи потрапляють у пастки. Прилетівши до транзитних аеропортів, вони не можуть вилетіти додому, а вийти вийти в місто не можуть у зв’язку з забороною на прибуття для іноземців.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

У схожу ситуацію зараз потрапив 28-річний Тімоті зі Швеції. В суботу він полетів до Кіпру на роботу через Польщу. Та коли він вже був в літаку, дізнався неприємну звістку. Кіпр закрив свої кордони. Як наслідок, він був відправлений назад до Польщі.

Швед був змушений повертатися знову до Варшави. Але тим часом і Польща закрила свої кордони та скасувала міжнародне авіаційне сполучення. Потрапивши на польське летовище, він тепер не може нікуди дітися.

Як розповідає RMF24, зараз Тімоті сидить на лавці в аеропорту й не знає, що робити далі.

Я не спав протягом 35 годин, я не їв протягом 24 годин, і я втомився, – каже він.

Та він хвалить персонал аеропорту Шопена. Вони роблять все, що можуть, хоча самі мають дуже мало інформації і повинні відбивати атаки знервованих пасажирів, розповідає він.

В Польщі шведу запропонували залишити аеропорт, але з умовою пройти 14-денний карантин. Та він поки що на це не погодився, оскільки йому просто нікуди йти.

Куди мені йти? Німеччина і Данія також закрили кордони, тому я не можу сісти на автобус або поїзд. Отже, я сиджу і чекаю, – додає він.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей