Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Пандемія не перешкода. Мешканці цих країн готові полетіти у подорож хоч завтра

  • 14.11.2020 22:10
  • Dmytro
Мандрівник

Після весняних локдаунів туристи рушили в подорожі. Багатьом з нас настільки набридло сидіти вдома, що важко себе стримати перед спокусою поїхати до тих країн, які знову відкриті для туристів. Нещодавно було проведено дослідження, яке показало в яких країнах мандрівники найбільш готові подорожувати вже зараз.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Схоже, найбільше сумують за подорожами мешканці Угорщини. 26% угорців згодні полетіти у мандрівку навіть в умовах епідемії. Такі висновки отримані за результатами опитування 9500 пасажирів з 12 країн, проведеного на замовлення компанії Inmarsat (світовий лідер в галузі глобального мобільного супутникового зв’язку).

Вже кортить вирушити у подорож також багатьом мешканцям Великої Британії і США. Відповідно 16% та 14% опитаних британців та американців згодні полетіти кудись хоч сьогодні.

В той же час інша думка у мешканців Індії. 18% з них готові вирушити у подорож трохи пізніше – наступного місяця. Так само готові зробити й 14% бразильців і американців.

На жаль, до дослідження не потрапили українці, тому ми не знаємо скільки з нас готові подорожувати вже зараз. Проте в повідомленні Inmarsat вказується, що є перші ознаки того, що туристи знову починають відчувати себе впевнено. Майже половина (47%) опитаних пасажирів очікують, що будуть готові до перельоту протягом наступних шести місяців. А майже дві третини (65%) планують знову полетіти наступного року.

Крім того, важливо зазначити, що проблеми з поверненням коштів за квитки багатьох авіакомпаній негативно позначилися на ставленні пасажирів до авіаперевізників. Згідно з опитуванням, майже половина з них (44%) кажуть, що репутація тепер є більш важливим фактором під час вибору авіалінії, ніж це було до пандемії.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей