Купуєте туристичні послуги у турагента? Перевірте його на сайті туроператора

  • 23.05.2019 11:41
  • Dmytro
Сімейний відпочинок на пляжі

Українські туристи зможуть з більшою обізнаністю вибирати турагентів для купівлі пакетного туру і бути впевненим, що він має договор з туроператором

Відтепер українські туроператори мають надавати на власному сайті інформацію про турагентів, з якими вони працюють – найменування фізичної чи юридичної особи, строк дії агентського договору, реквізити особи, що надала гарантію банку або іншої кредитної установи, а також інформацію про чинні договори на туристичне обслуговування.

Відповідне рішення про внесення змін до ліцензійних умов здійснення туроператорської діяльності прийняв уряд на своєму засіданні 22 травня. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Мінекономрозвитку України.

Крім того, відповідно до ухвалених змін, для отримання ліцензії туроператор має забезпечувати фінансову гарантію перед туристами. Це може бути гарантія банку або іншої кредитної установи. У разі здійснення виплати відшкодування туристам, туроператор повинен відновити суму фінансової гарантії наступного робочого дня.

Також туроператор має за 8 та за 2 години до запланованого відправлення рейсу перевірити інформацію про час його вильоту. У разі затримки рейсу на більш ніж 4 години, він мусить розмістити інформацію про це на власному сайті, а також проінформувати електронною поштою орган ліцензування – Мінекономрозвитку.

Також відтепер туроператори зобов’язані забезпечувати усі необхідні умови для доступності маломобільних груп населення до місць їх проживання під час їх відпочинку. Недотримання будь-якої з цих вимог може тягнути за собою анулювання ліцензії туроператора, зазначають в Мінекономрозвитку.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей