Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Це перше круїзне судно, яке має власну лабораторію для виявлення Covid-19

  • 12.11.2020 15:25
  • Dmytro
Viking Star

Туризм активно підлаштовується до змін, викликаних поширенням Covid-19. Поряд з аеропортами і авіаперевізниками нові умови роботи починають впроваджувати і круїзні компанії.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

На початку листопада відома круїзна компанія Viking оголосила про завершення монтажу першої повномасштабної ПЛР-лабораторії на одному зі своїх суден. Завдяки новому бортовому обладнанню, там можна буде проводити ПЛР-дослідження за допомогою неінвазивного аналізу слини. Лабораторія має достатньо можливостей для щоденного тестування кожного члена екіпажу і гостя, вказується в повідомленні компанії.

Viking стверджує, що це буде першев галузі таке обладнання на борту. Лабораторія розміщена на океанському судні компанії Viking Star, яке розраховане на 930 пасажирів. Щоб переконатися, що розроблені процедури і протоколи повністю ефективні, буде проведена серія необхідних тестів.

Ми працювали над цим протягом декількох місяців. Цей день важливий, оскільки він ще на один крок наближає нас до круїзів без шкоди для безпеки наших гостей і екіпажу. На наш погляд, безперервне ПЛР-тестування, поряд з нашими протоколами гігієни на борту, зроблять кораблі Viking безпечним місцем для усамітнення і вивчення світу, – сказав віце-президент з морських операцій Viking Метт Граймс.

Viking продемонструє ПЛР-лабораторію в середині листопада, коли Viking Star прибуде до Осло.

Як повідомляє Lonely Planet, нещодавно декілька великих круїзних компаній, які є членами Міжнародної асоціації круїзних ліній (CLI), домовилися щодо нових правил, які вимагатимуть від усіх пасажирів, які бажають вирушити до круїзу, доказати, що вони не мають Covid-19.

Фото Viking

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей