Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

З України стартував перший чартерний рейс. Без тестів та самоізоляції

  • 26.06.2020 10:46
  • Dmytro
Албанія

Нарешті українські туристи дочекалися можливості вирушити за кордон на відпочинок. Першою країною, яка приймає відпочивальників з України, стала Албанія.

Сьогодні, 26 червня, з аеропорту «Київ» ім. І. Сікорського стартував перший чартерний рейс з України після відновлення авіасполучення з іншими країнами світу. Літак авіакомпанії Jonika вирушив до Албанії. Про це свідчить відповідна інформація на онлайн-табло сайту столичного аеропорту.

Рейс до Албанії

Перший чартерний рейс організовував туроператор ALF. Як повідомляє компанія на своїй сторінці в Facebook, всі місця на літаку продано. Туроператор запланував другий рейс до Албанії на 3 липня.

#Альф перший чартерний рейс в цьому році на Тірану #Албанія

Gepostet von АЛЬФ ТУРИСТИЧЕСКИЙ ОПЕРАТОР am Donnerstag, 25. Juni 2020

Албанія погодилася приймати наших туристів без обов’язкових тестів і самоізоляції. Крім того, станом на 22 червня ця країна знаходиться в «зеленому» списку України, тому після повернення додому самоізоляція не потрібна.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей