Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Північна Македонія відкриває кордони. Без тестів і самоізоляції

  • 24.06.2020 17:26
  • Dmytro
Північна Македонія

Ще одна європейська країна вирішила повністю відкрити кордони та не запроваджувати особливі умови для в’їзду. Це добра нагода звернути увагу на цей балканський напрямок, який поки що не досить популярний серед українських туристів.

З 26 червня Північна Македонія відкриє всі свої наземні прикордонні переходи, а з 1 липня – аеропорти в Скоп’є і Охріді. Відповідне рішення нещодавно прийняв уряд цієї країни.

Крім того, урядовці не встановили будь-яких особливих умови для в’їзду у зв’язку з поширенням Covid-19. На сайті уряду Північної Македонії зазначено, що для цього непотрібно буде проходити ПЦР-тести, а також перебувати на самоізоляції чи карантині. Тобто пересування через кордон буде безперешкодним.

Щоправда, станом на 22 червня Північна Македонія знаходилася в «червоному» списку України. Тому після повернення додому потрібно буде перебувати на самоізоляції, але варто взяти до уваги той факт, що ситуація швидко змінюється і на сьогодні навіть Італія вже в зеленому списку.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей