Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Планування відпустки: інструменти Wizz Air, які допоможуть надійно організувати подорож

  • 13.04.2021 17:55
  • Блогер
Wizz Air

Весна та літо – мандрівники чекають їх з особливим нетерпінням, адже це найсприятливіша пора для подорожей. Чи можна відкривати для себе світ під час пандемії? Можна і навіть треба, адже зміна картинки завжди позитивно впливає на ефективність та самопочуття. Не дивно, однак, що навіть у затятих мандрівників виникає безліч питань стосовно безпечності авіаперельотів, комфортного бронювання квитків та отримання компенсації у разі скасування рейсу, правил в’їзду та виїзду з конкретної країни. Проте планувати подорожі все одно можна комфортно та з мінімум ризиків – знайомимо з інструментами Wizz Air, котрі стануть для цього у нагоді.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Інтерактивна мапа планування подорожей

Кордони країн то відкриваються, то зачиняються так часто, що важко навіть слідкувати за усіма новинами. Та і, в принципі, не треба! Інтерактивна карта планування подорожей Wizz Air розроблена спеціально для того, аби пасажири могли перевірити рейси за якими маршрутами виконуються, та дізнатися про відповідні правила візиту до/з країни за допомогою системи кольорового маркування.
Щоб скористатися мапою, потрібно натиснути на бажаний аеропорт вильоту та обрати один із доступних пунктів призначення в мережі WIZZ. Країни та аеропорти мають кольорове кодування залежно від обмежень: зелений означає, що обмежень на в’їзд в країну повітряним транспортом немає; жовтий сигналізує про те, що діють часткові обмеження (тест / карантин / місце проживання) для в’їзду в країну, а червоний – що чинною є повна або часткова заборона на в’їзд до країни повітряним транспортом.

Travel Planning Map Візз Ейр

Для отримання додаткової інформації про правила подорожей необхідно натиснути на конкретні маршрути та перейти на сторінку з відповідною інформацією й посиланнями на вебсайти місцевих органів влади, корисні сторінки про подорожі та обов’язкові форми перед відправленням, які потрібно заповнити (якщо такі є). Карта планування подорожей оновлюється щодня о 18:00 за центральноєвропейським часом, але мандрівникам все ж варто повторно перевіряти вимоги до в’їзду перед відправленням, оскільки вони можуть змінюватися щодня.

Функція сповіщень про ціни на рейси у мобільному додатку Wizz Air

Полювання за квитками та найкращими пропозиціями – ще той вид спорту! Тоді, коли хтось отримує під час цього дозу адреналіну, інші виснажуються та звертаються то туристичних агенцій, аби ті допомогли ухвалити найвигідніше рішення. У своєму мобільному додатку Wizz Air запровадила функцію, яка суттєво спрощує пошуки квитків за найпривабливішою ціною

За допомогою цього оновлення зареєстровані користувачі можуть встановлювати функцію отримання сповіщень про ціни на п’ять рейсів, у бронюванні яких вони зацікавлені. Ця нова функція буде автоматично повідомляти пасажирам про підвищення або зниження цін на квитки. Відтак, мандрівники зможуть швидко здійснити бронювання у разі, якщо ціни почнуть раптово підніматися, або ж скористатися їхнім зниженням.

сповіщення візз

сповіщення візз на телефоні

Для налаштування функції сповіщень про ціни необхідно завантажити мобільний додаток Wizz Air, увійти у свій обліковий запис, знайти рейс, а потім увімкнути функцію „сповіщення про ціну”. Вони надсилаються один раз на день за допомогою push-сповіщення та автоматично видаляються, коли відстежуваний рейс виконується. Мобільний додаток Wizz Air є безкоштовним та доступний для користувачів як Android, так й iOS.

Послуга Wizz Flex

Wizz FLEX – порятунок для тих, хто мріє про подорожі, але хвилюється через часті зміни у розкладі рейсів або власних планів. Додавши цю послугу до бронювання, пасажири можуть скасувати свій рейс за 3 години до відправлення без сплати жодних зборів і відразу отримати 100% відшкодування від початкового тарифу на рахунок WIZZ у формі кредиту, а також змінювати дати і навіть маршрути необмежену кількість разів. Додатковий рівень захисту бронювання пасажирів – гарантія спокою у нинішні часи невизначеності.

Автоматизований процес відшкодування

Пандемія внесла у наше життя чимало невизначеностей – від них, очевидно, потерпає й авіація. Проте навіть це не має ставати на перешкоді у людей, котрі прагнуть продовжувати відкривати світ. Wizz Air убезпечила пасажирів, бронювання яких зазнали зміни, автоматизувавши процес відшкодування коштів. Тепер він дозволяє обробляти 95% запитів на повернення коштів за тиждень.
Автоматизований процес передбачає, що пасажири, бронювання яких зазнали змін, можуть скористатися кількома опціями щодо відшкодування квитків: або автоматично отримати 120% компенсацію від початкового тарифу, нараховану як WIZZ кредит, або ж обрати 100% грошове відшкодування від початкового тарифу чи ж безкоштовно змінити дату рейсу. Пасажири можуть легко обрати найзручнішу для них опцію у їхніх облікових записах на wizzair.com або ж перейшовши за лінком, котрий отримали електронним листом. Важливо, що швидке отримання компенсації можливе у разі, якщо пасажири бронювали квитки безпосередньо на сайті wizzair.com або через мобільний додаток авіакомпанії.
Ще вагаєтеся, чи варто подорожувати у час пандемії? Якщо організувати подорож правильно, дотримуватися всіх правил, подорож обіцяє бути безпечною, комфортною та вражаючою. Не варто відмовляти собі у цьому задоволенні!

літак Візз в аеропорту

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей