Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

На мексиканському курорті відкриваються громадські пляжі. Тепер відпочити там зможуть не лише пакетні туристи

  • 17.08.2020 19:31
  • Dmytro
Канкун

Незабаром у сусідніх з Україною регіонах похолоднішає. Тому туристи, які віддають перевагу пляжному відпочинку, змушені будуть шукати можливості відпочити на більш віддалених курортах. Одним з таких напрямків може стати Мексика, яка вже зараз дозволяє українським туристам в’їзд на свою територію.

Незабаром в мексиканському штаті Кінтана-Роо, де знаходяться найбільш відомі місцеві курорти Канкун і Рів’єра Майя, спробують відкрити громадські пляжі. Поки що мова йде не про містечко Плая дель Кармен, яке заходиться приблизно за годину поїздки на авто від Канкуна.

Як повідомляє місцеве видання Riviera Maya News, громадські пляжі Плая дель Кармен будуть відкрити з 20 до 30 серпня. Фактично, тут планується експеримент.

…Пляжі будуть відкрити, що побачити, як люди себе будуть поводити. Це буде пілотна програма, – зазначив представник влади.

За словами українки Софії Вовк, яка часто подорожує до Мексики та організовує групові поїздки до цієї країни, громадські пляжі Кінтана Ро закрили ще навесні, щоб зменшити ризик розповсюдження Covid-19.

Містечко Плая дель Кармен, на відміну від Канкуна, дуже популярне серед самостійних мандрівників. Тут знаходиться багато доступних готелів, ресторанів, є вся інфраструктура для тих, хто прилітає зимувати на Карибському узбережжі. Крім того, туристи орендують житло за допомогою онлайн-сервісу Airbnb. Тому пілотне відкриття громадських пляжів у Плаї дель Кармен – позитивний сигнал для самостійних туристів, – вважає Софія Вовк.

В той же час громадські пляжі Канкуна поки що залишаються закритими.

Втім, якщо ви прилітаєте до Канкуна з пакетним туром і проживаєте в районі Zona Hotelera, можливість відпочити на пляжі, у вас все-таки є, – пояснює Софія Вовк. – Всі готелі, які розміщені на відомій косі у Канкуні мають вихід на пляж і вже приймають туристів. Тому гості цих готелів можуть вільно відпочивати біля моря. Тут навіть стала популярною така послуга як Day Pass – готелі за певну плату дозволяють доступ на свою територію відвідувачам, які не проживають в них. Їм дозволяється користуватися готельною інфраструктурою, в тому числі і пляжами. Часто в ціну цієї послуги включено харчування.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей