Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Коли туристи повернуться на Балі, вони не впізнають місцеві пляжі

  • 04.10.2020 12:00
  • Dmytro
Індонезія Балі

Чи не найбільше від пандемії Covid-19 постраждали країни, економіки яких дуже сильно залежать від туризму. Ми не уявляємо, наприклад, Грецію, Туреччину, Таїланд без іноземних туристів. Проте після того як по всьому світу запровадили обмеження на подорожі, деякі туристичні регіони стали шукати нові можливості для заробітку або… повернулися до старих.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Перш ніж пандемія Covid-19 охопила Індонезію, прекрасні пляжі острова Лембонган біля популярного Балі, були всіяні туристами з усього світу. Однак після спалаху захворювання картина різко змінилася.

Економіка Балі, сильно залежна від туризму, опинилася під ударом. Щоб знайти кошти на своє утримання, місцеві мешканці повернулися до старого промислу – вирощування водоростей, в тому числі й на пляжах.

Мені сумно, бо ми втратили роботу і тепер нам доводиться починати все з нуля, – сказала Reuters корінна жителька Лембонгана Я Геде Дарма Путра, яка раніше працювала з туристами, які займалися дайвінгом.

Балі зазвичай приваблює мільйони відвідувачів на рік, в основному на такі пляжі як на острові Лембонган. Проте зараз плани щодо відкриття Балі для іноземних туристів відтерміновані на невизначений час через зростання числа випадків Covid-19 в Індонезії.

Фермери знову починають саджати водорості, – сказав Боєді Саркана Джуліанто з громадської організації фермерів, які займаються цим промислом, «Індонезійська мережа природних ресурсів» (JASUDA).

Незважаючи на те, що в усьому світі Балі асоціюється з пляжами, пальмами та іншими подібними туристичними атракціями, ще десять років тому тут дуже сильно була розвинена індустрія вирощування морських водоростей. Індонезія знаходиться на другому місці в світі після Китаю в цій галузі.

Балі

50-річний менеджер ресторану Валі Путра, який більшу частину свого життя займався вирощуванням морських водоростей, сказав, що пандемія нагадала йому про дитинство. За цього словами, до туристичного буму водорості давали життя людям Лембонга.

Проте, вирощування морських водоростей – трудомістка робота і менш прибуткова, ніж туризм, особливо з урахуванням того, що пандемія знизила попит в тому числі й на водорості.

Фермери кажуть, що сушені водорості, призначені для переробки та експорту для використання в продуктах харчування, в даний час коштують близько $0,80 за кілограм, забезпечуючи їм дохід до $400 на місяць.

Проте, за словами голови Ради з питань туризму на Балі Я Путу Астави, туристи все ще важливі, оскільки «лише сільське господарство не може повернути економіку Балі до норми».

Однак деякі місцеві жителі, наприклад, вчитель та вирощувач водоростей Ваян Уджяна, сприймають пандемію як урок, що вчить не залежати занадто від туризму: «Не забувайте диверсифікувати свої доходи, щоб, коли трапляються проблеми, не впасти».

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей