Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

#UvidpustkuRoutes. Балі: Денпасар → Нуса Дуа → храм Улувату → Кута → храм Танах-Лот → парк Вест Балі → пляж Ловіна → храм Танах-Лот → озеро Братан → вулкан Батур → храм Бесакіх → рисові тераси → Балі сафарі парк → парк Bali Swing → регіон Убуд

  • 10.04.2020 15:06
  • Eugene
Індонезія Балі

Якщо запитати українського туриста “Який екзотичний острів ви знаєте?”, то з великою ймовірності перша відповідь буде Балі! Ми склали маршрут подорожі цим островом, в якому охопили його визначні історичні і природні пам’ятки.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Індонезія налічує понад 13600!! островів і займає найбільший архіпелаг на планеті. Серед такої кількості можна знайти острови для пляжного відпочинку, острови для дайвінгу, острови для відпочинку у джунглях, зовсім дикі острови, великі острови з великими містами тощо. Але один з них по-справжньому унікальний – острів Балі. “Затиснутий” між великим островом Ява та островом Ломбок, Балі перетворився за супер популярний курорт завдяки прекрасним природним умовам, приємному клімату і великої кількості безцінних пам’яток релігії та історії. Під час самостійної подорожі на острів не варто обмежуватися лише пляжним відпочинком, тому ми пропонуємо скористатися нашим маршрутом, щоб запланувати собі цікаву і незабутню пригоду. Щоб пересуватися островом ви можете орендувати автомобіль з водієм, це коштує недорого, або взяти на прокат скутер, мотоцикл чи автомобіль, якщо для вас не проблема лівосторонній рух.

Аеропорт на острові один, в місті Денпасар – столиці Балі. Тому будь-який маршрут буде прокладений саме з і до нього. Денпасар не є курортом, тому в ньому туристи зазвичай проводять мало часу. Коротка зупинка в цьому місті дозволить призвичаїтися до місцевих особливостей, обміняти гроші, придбати необхідні речі для подальшої подорожі та відпочинку, а також подивитися кілька пам’яток – королівський палац Пурі Агунг Денпасар, палац Пурі Агунг Пемекутан XVI століття, храм Пура Маоспахіт, храм Пура Джагатнатха, музей Балі та площу Пупутан.

Індонезія Балі Денпасар

Денпасар розташований на півдні Балі і нижче нього лише невеликий півострів Букіт. Тому ми пропонуємо почати мандрівку островом саме з цього місця. В цій частині Балі знаходиться найбільша кількість найкращих пляжів, серед них пляж Джимбаран, Баланган, Дрімленд, Бінгін, Улувату, Ньянг Ньянг, Меласті, Пандава, Гегер, Нікко, Танджунг Беноа і Нуса Дуа. Біля останнього розташований фешенебельний курорт, тому для бажаючих відпочити кілька днів біля моря в спокійній атмосфері – це чудове місце.

Індонезія Балі

Пляжі – це одна з причин подорожі на Балі і вони будуть траплятися практично на всьому шляху подорожі уздовж узбережжя. Ми вкажемо лише одні з найкращих. Але, як ми вже помітили, на острові величезна кількість історичних та релігійних пам’яток. На півострові Букіт розташований храм Улувату X століття. Він збудований на мисі і височить над морем. Комплекс складається з кілької частин і з верхньої відкривається дивовижна панорама. Сходи до храма прокладені серед гаю, де мешкають і чіпляються до туристів мавпочки.

Індонезія Балі Улувату

Всередині Букіта розташований Парк Гаруда Вішну Кенчана з величезною статуєю Бога Вішну та численними статуями тварин і міфічних створінь, площа парку 240 гектарів і зайнята вона різноманітними садами, площами і тематичними зонами.

Індонезійський культурний парк Балі Гаруда Вішну Кенкана

Завершуючи маршрут цим південним регіоном Балі, потрібно зупинитися на кілька днів в популярному курорті Кута та біля його чудових пляжів Ехо, Чангу, Семіньяк, Легіан і Кута. На курорті гостям доступні численні клуби, кав’ярні, бари, торгівельні центри і розважальні заклади.

Індонезія Балі Кута

Далі прокладіть маршрут на північний захід і вже через 20 км від Кути можна буде побачити храм Танах-Лот. Він збудований на маленькому острові за 30 метрів від берегу. Відвідати його можна лише під час відливу, коли осушується скеляста стежка до острівка. На березі також можна посидіти в кав’ярні з дивовижним видом на храм.

Індонезія Балі Танах Лот

Проїхавши мальовничий пляж Баліан, рушайте на самісінький захід острова до Національного парку Вест Балі або Балі Барат. З міста Гіліманук, біля парку, можна потрапити на острів Ява поромом. Власне, сам парк – це величезна територія, яка складається з тропічних лісів, савани, гір та рівнин. На ній мешкає близько 200 видів тварин і птахів, а біля узбережжя знаходиться кораловий риф – рай для дайверів.

Індонезія Балі Меньянган

З найзахіднішої точки Балі рушайте на схід уздовж північного узбережжя до пляжу Ловіна. Він примітний тим, що біля нього можна побачити дельфінів у їх природньому середовищі.

Пляж Балі Ловіна в Індонезії

Балі часто називають островом “тисячі храмів” і левова частина серед них – індуїстські, а інші відносяться до буддистських і один з них храм Брахмавіхара Арама, який розташований недалеко від пляжу Ловіна. Великий комплекс складається з п’яти частин, кожна з яких представляє унікальну архітектуру.

Індонезія Балі Брахмавіхара-Арама

Чого ще не бракує на Балі, так це водоспадів. Доїхавши до північного узбережжя і храму Брахмавіхара Арама ви опинетеся в регіоні, який просто насичений різноманітними водоспадами. Рухаючись від храма в бік озера Тамблінган, можна потрапити на водоспад Мундук заввишки 25 метрів і який вважається найгарнішим на острові. Біля нього є оглядовий майданчик, а навколо густі ліси з екзотичними деревами.

Індонезія Балі Мундук

Далі на північ від озер Тамблінган і Буян знаходиться мальовничий подвійний водоспад Баньюмала, водоспад Гіт Гіт та водоспад Секумпул – найвищий на Балі (70-80 метрів).

Індонезія Балі секвупул

Також в регіоні варто заїхати на водоспади Алінг Алінг та Лемукі, а потім повертайтеся до озер. На північному березі озера Буян розташовані оглядові майданчики і місце з гойдалками “пташине гніздо”.

Лише 5 км відділяє озеро Буян від озера Братан, на якому розташований найвідоміший “озерний” храм Улун Дану. Біля озера знаходиться ботанічний сад Балі, в якому зібрано дуже багато видів цікавих і екзотичних рослин. А на шляху між озерами знаходяться одні з найгарніших розколотих воріт на території гольф-клубу Хандара.

балі храм і квіти

На південь від Братана знаходиться ще одна дивина острова Балі – рисові тераси Джатілуві. Рукотворні споруди для вирощування однієї з головних сільськогосподарських культур острова давно перетворилися на об’єкт відвідування туристами.

Індонезія Балі

Біля терас Джатілуві також можна побачити храм Лухур Батукару XI століття, який збудований у підніжжя згаслого вулкану Батукару.

Подальший шлях ми пропонуємо прокласти на схід до вулкану Батур і однойменного озера. На шляху до вулкана обов’язково потрібно заїхати до храма Улун Дану Батур. Озеро Батур – найбільше кратерне озеро у світі і ви можете орендувати на ньому човен або каяк і насолодитися його краєвидами.

Індонезія Балі Батур

Від озера Батур рухайтесь на південний схід до найголовнішого храма острова – Бесакіх, який побудований біля вулкану Алунг близько 1000 років тому. Величезний комплекс складається з 86 споруд, тому заплануйте на нього щонайменше один день.

Індонезія Балі Бесаких

На захід від Алунга розташована більш сучасна пам’ятка – водний палац Тіртаганга, який збудований у 40-х роках XX століття тодішнім правителем провінції. Також в цьому рагіоні розташований найдревніший храм острова – Пура Лемпуянг.

Індонезія Балі Пура Лемпуянг Лухур

Недалеко від Тіртаганга варто заїхати на пляжі Амед та Амед-Бунутан. Вони вирізняються вулканічним чорним та сірим піском і лазуровим морем, що робить їх чудовим місцем для відпочинку.

Щоб продовжити пляжний маршрут, прокладіть його на південь через водний палац Уджунг до чудового пляжу Чандідаса, на якому збудовані розкішні готельні комплекси, пляжів Уайт Сенд БічБлакитна лагуна та Паданг-Бей, який підходить для дайвінгу.

Індонезія Балі Кандідаса

З західного узбережжя повертайтеся всередину острова в популярний туристичний регіон Убуд, в якому можна провести далеко не один день. Почніть огляд регіона з усипальниці королів Гунунг Каві. Комлекс складається з гробниць, які висічені у скелях, індуїстського храму Тирта Емпул, буддистських молитовних печер, а недалеко знаходяться рисові тераси Тегаллаланг.

Індонезія Балі Тірта Емпул

Чим ще відомий Балі?! Кавою і серед різних сортів також там присутня досить незвичайна кава – Копі Лувак. Кожен турист може побачити процес вирощування, виробництва і продегустувати аромантий напій. Одне з таких місць – кавова плантація Satria.

Індонезійська кава на Балі

Для шанувальників слонів за 18 км від Убуда знаходиться цілий парк. Ці тварини гості на Балі, які були завезені з сусідніх островів і зараз тішать туристів. На території парку доступний музей, готель і місця для відпочинку.

В цьому регіоні також варто побачити храм Пура Кехен і мальовничій водоспад Тукад Чепунг, який розташований серед скель.

Індонезія Балі Тукад Чепунг

В центрі Убуда знаходиться храм Сарасваті на території королівського палацу. В ньому можна побачити на різноманітні релігійні свята і заходи. Біля храму розташований Свячений ліс мавп – біосферний заповідник, в якому довгохвості бешкетники відчувають себе як вдома. А ще завітайте до тематичного парку з гойдалками Bali Swing.

Гойдалка Індонезії на Балі

Також там знаходиться печера Гоа Гаджі – один з найдавніших пам’ятників культури та архітектури острова. Взагалі, це храмовий комплекс серед джунглів, в якому цікаво прогулятися і провести екскурсію.

Індонезія Балі Гоа Гаджа

Ще один водоспад Тібумана, недалеко від Гоа Гаджі, чудово доповнить вашу колекцію світлин з водоспадами Балі.

Індонезія Балі Тібумана

Щоб дізнатися про історію острова якомога більше, потрібно завітати до музею Керта Госа в місті Семарапура. В ньому зібрані безцінні для острова історичні реліквії, культурні артефакти та архітектурні пам’ятки.

Якщо поїхати від Семарапура до узбережжя можна потрапити до храму кажанів Гоа Лава. Він побудований біля входу в печерний лабіринт, де мешкають тисячі кажанів, що робить його не тільки унікальним, а й найзагадковішим на Балі.

Присутній на острові і зоопарк – Балі сафарі парк, який розташований на шляху від Гоа Лава до Денпасара. На площі 40 гектарів зібрані близько 100 видів тварин і птахів з різних куточків світу.

Індонезія Балі Сафарі

Недалеко від сафарі парку знаходиться храм Батуан і водоспад Тегенунган. Цей храм виконаний у класичному для Балі стилі. Мальовничий водоспад Тегенунган не рідко використовують для реклами острова.

Індонезія Балі Тегенунган

Довершити маршрут можна ще одним чудовим храмом Таман Аюн біля містечка Менгві. Територія навколо оточена штучним басейном з лотосами, тому до храмових будівель можна потрапити лише через міст.

На Балі, насправді, ще багато цікавого та прекрасного і охопити все за одну подорож практично неможливо, якщо ви не плануєте пожити на цьому острові кілька місяців 😉

Маршрут подорожі:

Денпасар – Кута – храм Улувату – парк Гаруда – курорт Нуса Дуа – храм Танах-Лот – Національний парк Вест Балі – храм Брахмавіхара Арама – водоспад Мундук – водоспад Баньюмала – водоспад Алінг Алінг – водоспад Гіт Гіт – водоспад Секумпул – озера Братан і Буян – храм Улун Дану – рисові тераси Джатілуві – храм Лухур Батукару – храм Улун Дану Батур – вулкан і озеро Батур – вулкан Алунг – храм Бесакіх – водний палац Тіртаганга – храм Пура Лемпуянг – пляжі Амед та Амед-Бунут – палац Уджунг – парк слонів – гробниця Гунунг Каві – рисові тераси Тегаллаланг – храм Тирта Емпул – кавова плантація Satria – храм Пура Кехен – храм Сарасваті – ліс мавп – печера Гоа Гаджі – водоспад Тібумана – музей Керта Госа – храм кажанів Гоа Лава – Балі сафарі парк – храм Батуан – водоспад Тегенунган – храм Таман Аюн – Денпасар

Щоб забронювати або отримати більше інформації про готелі та оренду авто, клікніть у надані нижче скріншоти або лінки.

Фото зі сторінки balitravelhub.com

Готель €9

На час подорожі знайшли для вас кілька прикладів гарних готелів:

Денпасар – RedDoorz Plus near Mall Bali Galeria 2

RedDoorz Plus near Mall Bali Galeria 2

Кута – Hill Dance Bali American Hotel

Hill Dance Bali American Hotel

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей