Подорож восени до Батумі з Києва за €100. Авіаквитки + 4 дні проживання в центрі

  • 26.06.2019 15:54
  • Ievgen
Грузія амфори

Пропонуємо вам на кілька днів зануритися в неповторну грузинську атмосферу, а на додаток насолодитися місцевими кухнею і вином! За авіаквитки з Києва до Батумі та 4 ночі у гостьовому будинку в центрі заплатите лише €100 на особу в розрахунку на двох!

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Грузію можна і потрібно відвідувати у будь-яку пору року, адже гостинність цього народу не залежить від місяця чи погоди. Короткий візит в Батумі у вас пройде з прогулянками прекрасною набережною уздовж Чорного моря, традиційними застіллями з аджарською кухнею та, звісно, вином. До речі, в музеї вина у Франції є докази, що перше вино виготовили саме на теріторії сучасної Грузії! Від місцевого вина не можливо втратити розум, адже якість і смакові властивості привносять тільки позитивні емоції. На час перебування у місті ми рекомендуємо розглянути гостьовий будинок Keti Guesthouse, який розташований в центрі. За дуже низьку ціну ви отримаєте всі умови для комфортної ночівлі. Гості високо оцінили рівень сервісу в цьому об’єкті.

Період подорожі:
03-07 листопада, 2019

Маршрут подорожі:
Київ – Батумі – Київ

Розрахунок ціни на дві особи:
авіаквитки SkyUp – €176
гест-хауз на 4 ночі – €25
Разом: €201 / €100,50 на особу

Багаж на час подорожі:
безкоштовно тільки ручна поклажа

Щоб забронювати або отримати більше інформації про квитки та готелі, клікніть у надані нижче скріншоти або лінки.

Оренда авто

Якщо під час поїздки вам буде потрібен автомобіль, то рекомендуємо забронювати його на зручному і вигідному сервісі Rentalcars.com

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей