Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

#UvidpustkuRoutes. Баварія: Меммінген → Боденське озеро → замки Нойшванштайн та Гоеншвангау → Гарміш-Партенкірхен → курорт Бад-Райхенгалль → Баварський ліс → Інгольштадт → Нюрнберг → Бамберг → Вюрцбург → Аугсбург → Мюнхен

  • 12.04.2020 16:41
  • Eugene
Німеччина Баварія Нойшванштайн

Практично в кожній сучасній країні є регіон, в якому зібрані або зосереджені так би мовити “справжні” риси того чи іншого народу. В Німеччині – це безсумнівно Баварія! Ми зібрали маршрут подорожі до важливих і цікавих місць цього регіону, який ви зможете використати для планування майбутньої мандрівки.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Баварія – це найбільша “земля” у складі Німеччини і дуже важливий регіон, в якому зосереджена промисловість, легендарні історичні пам’ятки та міста, мальовничі природні місця і багате культурне життя. В Баварії лише два великих міста, Мюнхен і Нюрнберг, проте багато інших заслуговують не менше уваги від туристів і автомандрівників. Аеропортів в Німеччині вдосталь, з України виконуються рейси до Меммінгена, Нюрнберга та Мюнхена, тому планувати маршрут можна у вільній і більш зручній для вас послідовності. В якості прикладу ми проклали маршрут з Меммінгена, адже до нього зазвичай продають дешеві авіаквитки і він знаходиться недалеко від головних цікавинок Баварії.

Німеччина Баварія

Меммінген дуже вдало підійде для першого знайомства з Баварією. Опинившись в цьому місті, туристи одразу можуть побачити класичну архутектуру, затишні тихі вулички і спокійне життя. Все місто можна обійти пішки за кілька годин, фотографуючи собор Святого Мартіна IX століття, міську ратушу, площу Шранненплац, будинок з 7 дахами, будинок Штоерхаус, середньовічні фортечні стіни, невеликий міський канал і навіть будівлю складу солі XVI століття.

Німеччина Меммінген

Невеликий шматок баварської території виходить до мальовничого Боденського озера в місті Ліндау. На ньому можна зупинитися на кілька днів, адже це улюблене місце німців для відпочинку і недаремно. Там екскурсійні катери катають туристів уздовж берегів, на острів Райхенау або до сусідньої Швейцарії, в затишних містечках можна приємно відпочити і насолодитися видами на озеро, а ще сходити до музею дирижаблів Zeppelin у Фрідріхсгафені.

Німеччина Боденське озеро дирижабль

Подальший маршрут прокладіть до баварських Альп. За 45 км на схід від Ліндау знаходиться Бухенеггерські водоспади, побувати на яких – це сама по собі пригода. Стежки до водоспадів в основному пішохідні і прокладені серед мальовничих лісів та гір. Зупинитися там зручно в дуже затишному містечку Оберштауфен.

Далі на схід дорога приведе вас до міста Фюссен біля якого знаходиться візитна картка Баварії, а також відомої компанії Disney – замок Нойшванштайн. Практично жодної реклами Баварії не обходиться без світлин з цим замком. Своїм казковим виглядом він зобов’язаний фантазії короля Людвига ІІ, головного замовника, і мотивами казок XIX століття. Так, замку лише 150 років, що робить його одним з наймолодших замків такого типу і тому він виглядає “як новий”. Особливо гарно замок виглядає з гірського мосту Маріенбрюке, а трохи далі за мостом знаходиться ще одне місце для милуванням панорамою і фотографії.

Німеччина Фюссен Нойшванштайн

Але у Нойшванштайна є конкурент – замок Гоеншвангау, який розташований лише за 2 км пішки від нього. Його історія більш багата на події і починається з XII століття, але оригінальну архітектуру замку час не шкодував. Король Максиміліан II вирішив відновити замок і у 1836 році він отримав той вигляд, яким зараз можна насолоджуватися. До обох замків можна купити вхідний квиток і дізнатися про їхню історію набагато більше.

Німеччина Баварія Хоеншвангау

Напевно король Людвиг ІІ був завзятим романтиком і поціновувачем королівського життя, тому водночас зі своїм казковим замком почав будівництво палацу Ліндерхоф – наступної зупинки на маршруті подорожі. Надихався він французьким Версалем, тому палац і вся його територія – це чудова стилістична копія відомого комплекса біля Парижа. В палаці знаходяться розкішно оформлені (м’яко кажучі!) 10 кімнат, а на всій території розбиті парки з фонтанами, Марокканський будинок, Мавританський павільйон, дерев’яна хатина Хундінга та навіть штучна печера Грот Венери і все це фоні мальовничих Альп.

Німеччина Баварія Ліндерхоф

Від палацу рушайте до міста Гарміш-Партенкірхен – головного гірськолижного курорту Німеччини. Бурхливе життя там відбувається в сезон катання, а влітку місцевий клімат сприяє відновленню сил і оздоровленню легенів. Також в теплий період року комфортно піднятися на гору Цугшпітце, спуститися до ущелини Партнахкламм та погуляти історичною вулицею Людвігштрассе.

Німеччина Баварія Гарміш-Партенкірхен

Рухаючись далі на схід, варто заїхати на озеро Кімзеє, яке ще називають “баварським морем”, адже воно друге за розмірами в Європі. В містечках Прин, Рімштінг і Хімінг доступні чудові пляжі, а в Прин-ам-Кімзеє чудовий оздоровчий курорт. Серед пам’яток на озері потрібно відокремити палац Херренкімзеє на однойменному острові, до якого теж приклав руку Людвиг ІІ, монастир VIII століття на Жіночому острові і замок Хоенашау.

Німеччина Баварія Герренхімезе

Ще один альпійський природний парк Берхтесгаден розташований на південному сході Баварії, недалеко від австрійського Зальцбурга. Первозданна гірська природа там довершена мальовничим озером Кенігзеє і історичним містечком Берхтесґаден, в якому приємно зупинитися і провести деякий час. Недалеко від Берхтесґадена розташований гірський масив Оберзальцберг, де знаходяться соляні копальні і будинок Орлине гніздо (Кельштайнхаус), який був побудований у подарунок Адольфу Гітлеру.

Німеччина Баварія Берхтесгаден

В цьому регіоні південної Баварії також знаходиться термальний курорт Бад-Райхенгалль на кшталт Баден-Бадена, але не такий популярний серед туристів і відповідно більш спокійний. Кількаденний відпочинок біля термальних джерел піде на користь будь-якому мандрівнику.

Німеччина Баварія Бад-Райхенхолл

На цьому закінчується поїздка півднем Баварії і шлях пройде на північ уздовж кордону з Австрією до замку Бурггаузен. Фортеця побудована у XII столітті на пагорбі між озером та річкою, захисні споруди завдовжки 1 км робить фортецю найдовшою в Європі.

Німеччина Баварія Бурггаузен

На Дунаю багато гарних і чарівних міст, в Німеччині таким можна назвати Пассау – один з найстаріших в Баварії. В ньому Дунай не просто протікає, а приймає ще до себе річки Інн та Ільц. Злиття річок, сакральна архітектура, серед якої стародавні собори, будинки, ратуша та бароковий монастирський комплекс Маріагільф, виглядають “як на картинці” – ідеальне місце для фотохудожника.

Німеччина Баварія Пассау

На північ від Пассау знаходиться Баварський ліс, який разом з Богемським утворює найбільший лісовий масив в Європі. Там можна пройтися по найдовшій підвісній дорозі у світі Baumwipfelpfad (1300 метрів) і відвідати музеї заповідника. На околицях лісу розташований чудовий зоопарк Байервальд-Тірпарк Лобер, в якому діти та дорослі отримають задоволення від спілкування з тваринами.

Німеччина Баварія ліс

Ще одне прекрасне історичне місто на Дунаю – Регенсбург. Невелике місто дуже популярне серед туристів завдяки спокійній атмосфері, історичній архітектурі і видами на Дунай, особливо з кам’яного мосту XII століття. Серед пам’яток відзначемо готичний Регенсбурзький собор, площу Хайдплац, міську ратушу, кастру Регина, залу слави Вальхалли, музей Дунайського судноплавства і ресторан Historic Sausage of Regensburg, що працює з … 1146 року.

Німеччина Баварія Регенсбург

В передмісті Регенсбурга є дуже гарне містечко Кельхайм. В ньому Дунай розрізає скелясті береги і тому можна насолодитися неймовірними панорамами, особливо біля монастиря Вельтенбург.

Німеччина Баварія Кельхайм

Ми згадували розвинену промисловість Баварії. Так ось в наступному місті на маршруті, Інгольштадті, знаходиться штаб-квартира і цікавий музей автовиробника Audi. Серед історичних пам’яток туристи відвідують Монастирську церкву Лібфрауенкирхе, університет XV століття і історичний музей з артефактами Древнього Рима.

Німеччина Баварія Інгольштадт

Таким цікавим маршрутом можна доїхати до Нюрнберга. Місто з населенням близько 500 тисяч людей більше нагадує затишне історичне містечко, особливо в центральній частині – середньовічній фортеці. Велика територія оточена захисним муром з вежами, а всередині знаходиться одна з найгарніших в Німеччині ринкових площ, готичний собор Святого Лаврентія, дворянський житловий будинок Нассау, кам’яні мости, будівлю госпіталю Святого Духа, готична ратуша і традиційні баварські будиночки. Лише сучасні бутики і станції метро нагадують туристам, що вони не у середньовіччі. XX століття додало Нюрнбергу пам’яток, які пов’язані з діяльністю Націонал-соціалістичної партії і з судовим процесом після війни. Для поціновувачів історії Нюрнберг – це справжній скарб.

Німеччина Нюрнберг

Недовгий переїзд з Нюрнберга на північ і мандрівник потрапляє до “справжньої” Баварії в місто Бамберг. Воно дуже добре зберіглося у класичному стилі з автентичними будинками, кам’яним мостом і набережними. Ще Бамберг відомий унікальним сортом “копченого” пива.

Німеччина Баварія Бамберг

На північному кордоні Баварії знаходиться ще один термальний курорт Бад-Кіссінген, який здобув популярності серед європейської аристократії і королівських персон. Це посприяло появі в місті класичної архітектури, королівських парків з питними бюветами і чисельних оздоровчих закладів.

Німеччина Баварія Бад-Кіссінген

Час рухатися в бік відправної точки, але на шляху ще багато цікавого. Місто Вюрцбург – це представник старої Німеччини з розміренним життям та цікавим пам’ятками. На горі над містом височіє фортеця Маріенберг, символ Вюрцбурга, в самому місті знаходиться унікальна готична церква Діви Марії у червоних кольорах, кам’яний міст XII століття та резиденція і сад Фюрстенгартен.

Німеччина Баварія Вюрцбург

Далі на шляху постане столиця Середньої Франконії – автентичне місто Ансбах. Одного дня цілком вистачить щоб обійти його франконійські вулички, площу з середньовічною церквою і палац-резиденцію Маркграфів.

Остання зупинка перед головним містом у Аугсбурзі. Там розташований найстаріший соціальний квартал у світі Фуггерай, дуже атмосферне місце, також чудовий ботанічний сад, зоопарк, центральна площа з ратушею і вежею Перлахтурм, на якій є оглядовий майданчик.

Німеччина Баварія Аугсбург

Нарешті, столиця Баварії та її культурний і стратегічний центр Мюнхен. Це місто відрізняється від тих, що можна було побачити раніше у подорожі. Сучасний мегаполіс, в якому можна провести кілька днів, щоб відвідати найцікавіші музеї та галереї, який в Мюнхені близько 100, побувати в музеї автовиробника BMW, прогулятися кварталом художників, побачити замок Нимфенбург і, звісно, посидіти у найвідомішому пивному ресторані Хофбройхаус. Якщо ваша подорож припадатиме на період проведення фестивалю Октоберфест, тоді обов’язково заплануйте на цей час відвідини Мюнхена – такого свята ви точно не забудете.

Німеччина Мюнхен октоберфест

Німеччина набагато цікавіша, ніж може здатися на перший погляд 🙂

Маршрут подорожі:

Меммінген – Ліндау і Боденське озеро – Бухенеггерські водоспади – Фюссен і замки Нойшванштайн та Гоеншвангау – палац Ліндерхоф – Гарміш-Партенкірхен – озеро Кімзеє – термальний курорт Бад-Райхенгалль – Національний парк Берхтесгаден – озеро Кенігзеє – Кельштайнхаус – замок Бурггаузен – Пассау – Баварський ліс – зоопарк Байервальд-Тірпарк Лоберг – Регенсбург і Кельхайм – Інгольштадт – Нюрнберг – Бамберг – Бад-Кіссінген – Вюрцбург – Ансбах – Аугсбург – Мюнхен – Меммінген

Щоб забронювати або отримати більше інформації про готелі та оренду авто, клікніть у надані нижче скріншоти або лінки.

Готель

На час подорожі знайшли для вас кілька прикладів гарних готелів:

Нюрнберг – Das SP Hotel

Das SP Hotel

Мюнхен – Gambino Hotel Werksviertel

Gambino Hotel Werksviertel

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей