Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

#UvidpustkuRoutes. Ізраїль: Тель-Авів → Кесарія Палестинська → Хайфа → Рош-га-Нікра → Тверія → Назарет → Авшалом → Єрусалим → Вифлеєм → печери Бейт-Гуврін → фортеця Масада → парк Ейн-Геді → Мертве море → долина Тімна → Ейлат → Ашкелон

  • 05.05.2020 18:39
  • Eugene
Ізраїль Єрусалим

Ізраїль, не зважаючи на розміри, виявляється справжньою знахідкою для будь-якого туриста. Велика кількість історичних місць, чудові курорти і якісний сервіс роблять цю країну прекрасним напрямком для подорожі. Тому ми склали маршрут, який ви можете використати для планування відпустки на майбутнє.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Для українців Ізраїль – одна з найважливіших країн для відпочинку, лікування, культурних і родинних зв’язків, про що свідчить велика кількість прямих авіарейсів з різних міст. Серед туристів Ізраїль здобув популярность за безцінні релігійні артефакти і видатні місця, культурні пам’ятки, цілих три моря і розвинений сервіс. Ми вирішили скласти маршрут подорожі до всіх найцікавіших місць цієї країни, який ви можете подолати на орендованому автомобілі або транспортом, наприклад залізницею. Як ми вже відмітили, з України виконується багато прямих авіарейсів і всі до аеропорту Тель-Авіва, тому маршрут пройде з та до цього міста.

Ізраїль

За розмірами Ізраїль невелика країна, тому відстань між містами дозволяє суттєво економити час на переїздах, а кордон між деякими містами зовсім умовний. Прилетівши до Тель-Авіва, зупиніться в ньому щонайменше на кілька днів. Одне з найбільших міст Ізраїля має історичну частину, сучасні квартали і прямий вихід до Середземного моря. Для відпочинку на пляжах варто зупинитися в сусідньому місті Бат-Ям, хоча він більше схожий на звичайний район Тель-Авіва. Там розташовані різні туристичні розваги, гарні готелі і торгівельні центри.

Ізраїль

Історичний район Яффо – одна з головних пам’яток Тель-Авіва. Колись це був головний порт Ізраїля, а зараз чудове місце з вузькими вулицями, кам’яними будинками і традиційними кав’ярнями. Щоб зробити гарні панорамні фото, потрібно піднятися на сучасну пам’ятку Тель-Авіва – скляні хмарочоси центру Азріель. Цікавий Тель-Авів і музеями, серед них музей Землі Ізраїля, музей Бет Хатфуцот, будинок Бен-Гуріона.

Ізраїль Тель-Авів

Подальший маршрут ми пропонуємо прокласти на північ країни до міста Нетанья, яке розташоване лише за 30 км від Тель-Авіва. Місто славиться як морський курорт, адже біля його чудових пляжів Середземне море має гарний лазуровий колір.

Ізраїль море

За 27 км від Нетаньї розташований Національний парк Кесарія або Кесарія Палестинська, хоча друга назва більше відноситься до курортного населеного пункту. Це унікальне місце, археологічний комплекс, частина якого знаходиться на дні моря. Для повного дослідження пам’ятки потрібно зробити пішу прогулянку до римського амфітеатру, старого іподрому, старого порту, парку скульптур, хрестової брами та старих лазень. Для другої частина екскурсії потрібно зануритися з аквалангом або принаймні з маскою.

Ізраїль Кесарія

Наступна зупинка в Хайфі – третьому за розмірами місті країни. Візитна картка міста – це Бахайські сади, вірніше цілий комплекс Бахаї. Він складається з храму Бахаулли, святилища Баба та власне садів і розташований на горі Кармель. З території комплекса відкривається гарний вид на місто і узбережжя. Також в Хайфі варто відвідати музей науки МадаТек, Монастир кармелітів, покататися на місцевій канатній дорозі і відпочити на пляжі Дадо.

Ізраїль Хайфа

На півночі Ізраїля, на кордоні з Ліваном розташовані цікаві гроти біля міста Рош-га-Нікра. Лабіринт тонелів і колодязів гарно пристосований для туристів. Дістатися до гротів можна на фунікулері, а у печерах прокладена дорога для маленького потяга і пішохідні маршрути зі сходами та мостами.

Ізраїль Рош а-Нікра

Далі шлях пройде на схід до Тиверіадського озера і міста Тверія. Там поєдналися священі місця, як гробниця Рамбама, храм Дванадцяти апостолів, руїни синагоги VI століття та залишки стародавнього єврейського міста Хамат I-IV століть і сучасна інфраструктура курортного міста. Туристи приїзджають до Тверії відпочити на березі озера та відновити сили у гарячих джерелах Хамей.

Ізраїль Тіверія

На південному березі озера, де з нього витікає Йордан, знаходиться Ярденіт – місце хрещення. Там можна взяти водну екскурсію або орендувати човен, щоб поплавати уздовж священої річки. На північному березі озера розташоване місто Капернаум, в якому мешкав і проповідував Ісус і де знаходяться руїни церкви Святого Петра.

Ізраїльський Кафарнаум

За 46 км на південь від Тверії розташоване місто Бейт-Шеан, в якому знаходиться римський амфітеатр, римські терми і руїни древнього міста. В передмісті розташований природний парк Ган-га-Шлоша – популярне місце для відпочинку.

Ізраїль Бейт Шеан

Коротка поїздка від Тверії на захід і ви в Назареті, в якому зростав Ісус. Важко переоцінити значення цього міста для вірян. В Назареті головна пам’ятка – велична базиліка Благовіщення, також там можна побачити храм Архангела Гавриїла.

Ізраїль Назарет

На шляху з Назарета до Єрусалима обов’язково треба заїхати до дуже цікавої печери Авшалом з унікальними сталактитами і сталагмітами.

Найважливіше для вірян місто на планеті – безсумнівно Єрусалим, столиця Ізраїлю. Мільйони паломників щороку відвідують святі місця, але і туристи не оминають Єрусалим і їдуть до нього, щоб побачити легендарні пам’ятки архітектури та культури. Найголовніша християнська святиня – храм Гробу Господнього, який складається з храму на Голгофі (місця розп’яття Христа), каплиці Гробу Господнього, храму Воскресіння та печери Гробу Господнього.

Ізраїль Єрусалим

Друге за значенням місце – Стіна плачу, біля якої моляться віряни і залишають між камінням записки з проханнями до Бога. Також в Єрусалимі знаходиться Гетсиманський сад, в якому молився Ісус, Віа Долороса – шлях на Голгофу, світлиця Тайної Вечері на горі Сіон, вежа Давіда – музей історії Єрусалима, мечеть Аль-Акса та мечеть Купол скелі – символ міста. Порада: щоб спокійно провести екскурсії в Єрусалимі, не плануйте подорож на період релігійних свят, коли туди приїзджає дуже багато людей.

Ізраїль Єрусалим

По сусідству з Єрусалимом знаходиться місто Вифлеєм (територія Палестини), в якому розташований храм Різдва Христового. Саме в цьому місті народився Ісус та цар Давід, також там щороку запалюється “вогонь миру”.

Ізраїльський Віфлеєм

Далі рухайтесь на південь до міста Мареша, біля якого ви знайдете печери Бейт-Гуврін. Рукотворні підземні приміщення колись були містом і важливим пунктом на торгівельному шляху, а зараз цінний об’єкт для туристів і історичний заповідник.

Оминаючи територію Палестини можна доїхати до Арада, в якому можна зупинитися для відпочинку, а ще відвідати фортецю Масада. Вона збудована у горах, має багату та різнобічну історію і точно вразить вас своїми розмірами та видом на пустелю.

Ізраїль Масада

Також з Арада найпростіше попасти на Мертве море і до природного парку Ейн-Геді. Цей оазис виник на такому рідкісному у пустелі джерелі і перетворився на зелені сади з унікальними рослинами та приємне місце для відпочинку.

Ізраїль Ейн Геді

Далі на вас чекає довгий переїзд на південь до долини Тімна, під час якого буде час на милування пустельними пейзажами. На території природного парку Тімна знаходиться невелике озеро, стародавні мідні копальні, природні арки з пісковику, наскельні малюнки часів Древнього Єгипта, унікальна скеля у вигляді гриба та багато мальовничих та іноді чудернацьких гір та скель.

Ізраїль Тімна

Долину ви можете також відвідати зупинившись в Ейлаті – єдиному курорті Ізраїлю на Червоному морі, на який варто відвести кілька днів, а може і більше. Там ви зможете насолодитися відпочинком на пляжах, відвідати підводну обсерваторію, яка збудована на рифі, зануритися з аквалангом та замовити екскурсію на верблюдах до пустелі.

Ізраїль Ейлат

Зворотній шлях прокладіть дорогою уздовж узбережжя Середземного моря, щоб ще відпочити на чудових пляжах і провести час в Ашкелоні та Ашдоді.

Ізраїль Ашкелон

Маршрут подорожі:

Тель-Авів – Нетанья – Кесарія Палестинська – Хайфа – Рош-га-Нікра – Тверія – Деганія Алеф – Назарет – Бейт-Шеан – Авшалом – Єрусалим – Вифлеєм – печери Бейт-Гуврін – фортеця Масада – парк Ейн-Геді – Мертве море – долина Тімна – Ейлат – Ашкелон – Ашдод – Тель-Авів

Щоб забронювати або отримати більше інформації про готелі та оренду авто, клікніть у надані нижче скріншоти або лінки.

Готель

На час подорожі знайшли для вас кілька прикладів гарних готелів:

Хайфа – Sea Plaza Residence

Sea Plaza Residence

Єрусалим – The Colony Hotel

The Colony Hotel

Ейлат – Guest House Dive Resort

Guest House Dive Resort

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей