#UvidpustkuRoutes. Камбоджа: Пномпень → Сіємреап → Ангкор → парк Пном Кулен → Преахвіхеа → парк Киріром → Сіануквіль → водоспад Кбал Чхай → Кронг Кампот

  • 14.06.2020 18:25
  • Eugene
камбоджа

Камбоджа – одна з екзотичних для українських туристів країн Південно-східної Азії, в якій повинен побувати кожен, хто шукає справжніх пригод. Ми вирішили допомогти мандрівникам при плануванні поїздки на майбутнє і скласти маршрут подорожі до найцікавіших місць цієї країни.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Камбоджа відносно нещодавно відкрилася для туристів і з кожним роком набирає популярності. Будь-якого гостя місцеві мешканці залюбки зустрічають і роблять все, щоб він поїхав тільки з позитивними спогадами і незабутніми враженнями. На території країни можна зустріти багато релігійних унікальних пам’яток, чудові природні парки і заповідники, морські курорти та активні туристичні розваги. Камбоджа, на кшталт Таїланда, має тропічний клімат, тому найкращий період для подорожі з листопада до квітня. Дістатися до Камбоджі найпростіше через Бангкок, звідки можна зазвичай долетіти за невелику ціну. Тому багато мандрівників поєднують ці дві країни в одній відпусці. Громадянам України для в’їзду до Камбоджі потрібна віза, яку можна отримати безпосередньо в аеропорті або онлайн. В якості прикладу ми склали маршрут подорожі зі столиці Камбоджі. Пересуватися країною краще громадським транспортом. Так, цього разу ми рекомендуємо користуватися автобусами, адже автомобільний рух, як і дороги, в Камбоджі ще не достатньо розвинені і для європейців це може завдати проблем. Якщо ви впевнені в собі або вже маєте досвід водіння в країнах Азії, тоді, звісно, можна орендувати автомобіль.

Камбоджа рисові поля

Пномпень – не тільки столиця Камбоджі, а й найбільше місто, в якому зосереджене ділове та культурне життя. Прилетівши до цього міста, зупиніться в ньому щонайменше на три дні, щоб мати вдосталь часу на огляд усіх цікавих місць і звикнути до місцевих традицій та ритму життя. Пномпень іноді за правом називають мегаполісом. В ньому можна зустріти сучасні торгівельні центри і гомінливі спальні районі, тихі місця для відпочинку і безцінні релігійні пам’ятки. В історичному районі Пномпеня знаходиться Королівський палац Камбоджі XIX століття – одна з найгарніших столичних будівель. Палац досі слугує резиденцією влади, тому деякі зали та ділянки не доступні для туристів, а у відкритих залах можна побачити унікальні історичні елементи декору, Королівську скарбницю, тронну залу, а поруч з палацем – чудову Срібну пагоду.

Камбоджа Пномпень

Історія Камбоджі багата на події, про які можна дізнатися в Національному музеї. В ньому зібрані артефакти і культурні скарби з IV століття і до наших часів. На території музею також розбитий невеликий сад, в якому можна відпочити після екскурсій.

Камбоджа Пномпень

Камбоджа отримала незалежність від Франції у 1953 році і на честь цієї події в Пномпені був зведений монумент Незалежності, який виконаний у традиційному для країни стилі.

Камбоджа Пномпень

Релігія відіграє важливу роль у житті камбоджийців і один з головних храмів Пномпеня є Ват Пном XIV століття. На його території знаходяться чудові за архітектурою пагоди, парк і музей. Також туристів розважають зграї мавпочок, птахи і навіть слони.

Камбоджа Пномпень

За 10 хвилин пішки від Ват Пнома знаходиться чудове місце для прогулянок і відпочинку – набережна Сісоват на річці Тонлесап. Там проходять міські свята та фестивалі, уздовж набережної розташовані різні історичні будівлі, ресторани, зони для відпочинку і насолоди заходами сонця.

Камбоджа Пномпень

Серед пам’яток Пномпеня ще згадаємо моторошний музей геноциду Туол Сленг, центральний ринок міста, монумент дружби Камбоджі та В’єтнаму, цікавий зоопарк Phnom Penh Safari і питомник Phnom Tamao.

Камбоджа Пномпень

Вже час рушати на пошуки пригод. За 300 км від столиці на північ розташоване одне з головних туристичних місць Камбоджі – Сіємреап. Місто колись було звичаним селом, а коли французи знайшли руїни древнього міста Ангкор, то Сіємреап перетворився на важливий туристичний центр. Ангкор – стародавня столиця Кхмерської імперії IX-XV століть. До наших часів збереглося близько 100 палаців, храмів та різних будівель. Серед них знаходиться головний храмовий комплекс Ангкор-Ват, який водночас є найбільшим храмом у світі!! Комплекс складається з пагод, стародавньої брами, захисного муру, а вся його територія оточена рівчаком.

Камбоджа Сіємреап Ангкор

Одразу за Ангкор-Ват знаходиться ще один комплекс Ангкор-Тхом. В його центрі розташований храм Байон, який вбудований у гору, а навколо нього королівський палац, тераса Слонів з різними статуями, храм Бапуон та кілька цікавих пагод.

Камбоджа Сіємреап Ангкор

Довершить ваші враження храмовий комплекс Та Пром, який менший за розмірами ніж два попередні, проте найцікавіший з точки зору панорам. Руїни численних будівель в комплексі давно обросли тропічним лісом, що перетворило його на чудовий об’єкт для фотографій і навіть зйомок фільмів.

Камбоджа Сіємреап Ангкор

Також відзначемо храмовий комплекс Бантай Кдей, руїни храму Пре-Руп, храм Неак-Пеан, храм Бантай Самрі і храм Пре-Хан. Зверніть також увагу, що Ангкор – напевно найголовніша пам’ятка Камбоджі і багато туристів приїзджають лише до цього міста на кілька днів. Туди також виконуються рейси з Бангкока.

Камбоджа Сіємреап Ангкор

В самому Сіємреапі знаходиться Національний музей Ангкора, в якому можна дізнатися про історію стародавнього міста і побачити безцінні колекції артефактів. На околиці Сіємреапа можна також побувати на шовковій фабриці, де проводять екскурсії на виробництво і продають різноманітні вироби з натурального шовку.

Сіємреап стоїть практично на березі озера Тонлесап, яке утворилося завдяки розливу однойменної річки. На озері можна гарно відпочити після екскурсій, побачити буденне життя місцевих мешканців, справжні будинки на воді і ще порибалити.

Камбоджа Сіємреап Тонлесап

Далі рушайте на північний схід до Національного природного парку Пном Кулен, в якому знаходяться три мальовничих водоспади, один з них заввишки 80 метрів, археологічна пам’ятка Кбальспеан – вирізані на каменях русла річки Кбаль Спіен боги.

Камбоджа водоспад

Осторонь від парку розташовані руїни храму Бенгмеалеа, який загубився серед тропічного лісу і нагадує зараз декорації для пригодницьких фільмів.

Камбоджа

На півночі Камбоджі, поруч кордону з Таїландом знаходиться невелике місто Ангкронг, біля якого варто побувати в храмовому комплексі Преахвіхеа IX століття. Він збудований на горі і складається з кількох рівнів, які з’єднані 78-и метровими сходами і з верхнього рівня відкривається прекрасна панорама.

Подальший маршрут прокладіть на південь, а на шляху зробіть зупинку в місті Кронг-Баттамбанг. Щоб ваша подорож була різноманітною, рекомендуємо відвідати ферму крокодилів, а ще кілька буддиських храмів Ват Самронг Нонг і Дамрі Сор.

Камбоджа Кронг-Баттамбанг

Рухаючись до моря, також варто побувати в природному парку Киріром. Якщо вас цікавить відпочинок серед тропічної природи в атмосфері спокою, піші прогулянки або велоекскурсії, то ви в практично ідеальному місці. На території парку ростуть реліктові сосни і залишки стародавньої рослинності, а також мешкають багато видів птахів і тварин.

Камбоджа водоспад

Головний морський курорт Камбоджі – Сіануквіль, який омивають води Сіамської затоки. В регіоні туристам доступні чудові піщані пляжі, розвинений сервіс, готелі різного класу, а ще можливість сплавати на невеликі острови і відпочити на практично дикому узбережжі.

Камбоджа Сіануквіль

На південь від міста є гарний природний парк Рім, в якому тропічний ліс поєднаний з піщаним узбережжям. За 25 км від Сіануквіля також знаходиться дуже мальовничий водоспад Кбал Чхай заввишки 25 метрів і який складається з кількох скелястих рівнів.

Камбоджа Сіануквіль

Коли добре відпочинете на березі моря в Сіануквілі, рушайте до міста Кронг Кампот, в якому можете зупинитися на кілька днів перед поверненням додому. По-перше, в ньому є кілька гарних пляжів. По-друге, поруч з містом розпочинається територія природного парку Пре Монівонг, в якому знаходиться храм Сампов Прам. Він збудований на горі і з його території відкривається гарний вид.

Камбоджа Krong Kampot

Як ви напевно зрозумілі, в Камбоджі не так і багато туристичних місць, тому за одну подорож цілком під силу побачити їх усі і повірте – воно того варте 🙂

Маршрут подорожі:

Пномпень – Сіємреап – Ангкор – озеро Тонлесап – парк Пном Кулен – храм Бенгмеалеа – Ангкронг і Преахвіхеа – Кронг-Баттамбанг – парк Киріром – Сіануквіль – водоспад Кбал Чхай – парк Рім – парк Пре Монівонг – Кронг Кампот – Пномпень

Щоб забронювати або отримати більше інформації про готелі та оренду авто, клікніть у надані нижче скріншоти або лінки.

Готель

На час подорожі знайшли для вас кілька прикладів гарних готелів:

Пномпень – Balconitel Boutique Hotel

Balconitel Boutique Hotel

Сіємреап – My Unique Villa Siemreap

My Unique Villa Siemreap

Сіануквіль – Sea Breeze Resort

Sea Breeze Resort

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей