Подорож до турецької Месопотамії за €210. Авіаквитки з Києва до Мардіна + традиційний готель на 6 ночей

  • 30.04.2021 21:38
  • Eugene
Туреччина Мардін

Якщо вас цікавить багата історія Туреччини і незвичайні місця для подорожей, то заплануйте поїздку до Мардіна. За авіаквитки з Києва і 6 ночей у готелі заплатите €210 на особу в розрахунку на двох.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Мардін розташований на південному сході Туреччини і є центром однойменного регіону. Перші спогади про місто датовані 4500 роком до н.е. і відносяться до ассирійців. За всі ці тисячоліття Мардін пережив безліч історичних подій, що відобразилися на архітектурі і культурі міста. На щастя багато чого з цієї спадщини зберіглося до наших часів, тому Мардін став дуже популярним серед туристів, яких цікавлять історія і незвичайні екскурсійні напрямки. Місто розташоване біля підніжжя гори і має вид на безкрайню північну рівнину Сирії. Серед пам’яток Мардіна відзначимо монастир Дейрюльзафаран, руїни античного міста Дара, Велику мечеть і медресе Касиміє та Зінджиріє, а ще безліч автентичних вулиць, прогулюючись якими, ви поринете в неймовірну атмосферу старого східного міста. Для вашого комфортного відпочинку ми знайшли готель Kasr-i Abbas Hotel, який виконаний у традиційному для регіону стилі. Він розташований практично в центрі міста і для гостей пропонує затишні номери, а також наступні послуги:

  • послуги трансферу
  • тераса для відпочинку
  • барбекю
  • кав’ярня
  • безкоштовна парковка
  • безкоштовний Wi-Fi

Період подорожі:
1-7 червня, 2021

Маршрут подорожі:
Київ – Мардін – Київ

Розрахунок ціни на дві особи:
авіаквитки – €270
готель на 6 ночей – €150
Разом: €420 / €210 на особу

Багаж на час подорожі:
зареєстрований багаж

Щоб забронювати або отримати більше інформації про квитки та готелі, клікніть у надані нижче скріншоти або лінки.

Оренда авто

Якщо під час поїздки вам буде потрібен автомобіль, то рекомендуємо забронювати його на зручному і вигідному сервісі Rentalcars.com

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей