Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

#UvidpustkuRoutes. Північний захід США: штати Вашингтон → Айдахо → Монтана → Орегон

  • 24.01.2021 15:17
  • Eugene
США Монтана

В США є буквально все, щоб кожен мандрівник здобув для себе купу яскравих і приємних вражень. Цього разу ми розповімо вам про чотири північно-західних штати, у яких є цікаві міста, різноманітні курорти і одні з найгарніших та найвідоміших природних парків Північної Америки. Ця стаття стане у пригоді тим, хто планує у майбутньому активно подорожувати по США і максимально дослідити цю чудову країну.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Читайте також:
Путівник по Національним паркам США
Путівник по Алясці
Путівник по Новій Англії + Нью-Йорк
Путівник по Південному заходу США 

Територія Сполучених Штатів Америки займає четверте місце в світі за розмірами. Зрозуміло, що за одну туристичну подорож неможливо охопити все цікаве, тому мандрівникам доводиться ділити маршрути на частини або віддавати перевагу тим чи іншим регіонам США. Ця стаття для тих, кого цікавить перш за все природа крайнього заходу США, адже мова в ній піде про штати Вашингтон, Айдахо, Монтана і Орегон, які займають північно-західний регіон. Два з них мають прямий вихід до Тихого океану, а три – межують з Канадою. США, як відомо, високорозвинена держава, в якій дбайливо ставляться до своєї природи і при цьому дозволяють кожному громадянину і туристу пізнавати її комфортно, завдяки інфраструктурі і сервісу. Тому за чіткого планування буде цілком під силу здійснити мандрівку чотирма згаданими штатами, не зважаючи на те, що їхня сумарна площа більша за Україну. Нагадаємо, що громадянам України для в’їзду до США потрібна віза, яку отримати досвідченому мандрівнику не так складно, як може здатися на перший погляд. Про це ви можете прочитати у нашому пораднику. Пересуватися під час подорожі ми рекомендуємо автомобілем, який є таким собі “національним транспортом” американців, хоча також можна скористатися залізницею, автобусним сполученням або дуже розвиненим внутрішнім авіасполучення. В будь-якому разі беріть зручне взуття, багато карток пам’яті і готуйтеся до пригод.

США Монтана

В якості прикладу ми проклали маршрут подорожі з Сіетла, найбільшого міста північного заходу країни і штату Вашингтон. Саме до цього міста виконується багато міжнародних авіарейсів з Європи, якими зазвичай користуються туристи. Сіетл відноситься до більш сучасних міст США ніж до історичних, але від цього він не став мешн різноманітним. В Сіетлі можна гуляти серед скляних хмарочосів, а потім відпочити у одному з зелених парків, відвідати музей або скористатися поромами і помилуватися океанським узбережжям та островами. Опис пам’яток Сіетла варто почати з одного з його символів – вежі Спейс-Нідл. Вона з’явилася у 1961 році на території виставкового комплексу Seattle Center, який був побудований для Всесвітньої виставки. Футуристичний (особливо для середини XX століття) дизайн і досі залишається магнітом для туристів. Загальна висота вежі 185 метрів, а на 158 метрах знаходиться відомий ресторан SkyCity, сувенірна крамниця і оглядовий майданчик з прекрасним видом.

США Сіетл

Насолодитися видами на Сіетл і околиці можна також з сучасного колеса огляду “Велике колесо Сіетла” заввишки 53 метри. Поїздка за одним квитком передбачає три оберти колеса, тому вистачить часу на фото і огляд краєвидів.

США Сіетл

Якщо і цього буде замало, то підніміться на оглядовий майданчик на 73 поверсі хмарочоса Columbia Center, загальна висота якого сягає 300 метрів, що робить його найвищою будівлею Сіетла.

США Сіетл

Парки – це невід’ємна складова американських міст. В Сіетлі знаходяться чудовий сад Дейла Чіхулі або Скляний сад з унікальними скляними скульптурами, унікальний Гас Уоркс-парк, який був створений на території колишнього заводу, тихий і мальовничий Грін-Лейк-парк, невеликий парк Керрі з прекрасним оглядовим майданчиком і найбільший в місті Діскавері-парк, який розташований на березі затоки Елліот.

США Сіетл

На одній з набережних Сіетла працює історичний базар Пайк-Плейс-маркет, якому вже понад 110 років. Там можна придбати різноманітні морепродукти, продукцію місцевих фермерів, посидіти у одному з численних ресторанів і побачити вистави вуличних артистів. Поруч з Пайк-Плейс-маркет варто відвідати акваріум Сіетла, де зібрано велику кількість видів риб, морських і не тільки тварин та птахів.

США Сіетл

Поціновувачам музеїв буде чим себе зайняти в Сіетлі. Перш за все місто відоме Музеєм авіації, який розташований на території колишнього заводу Боїнг (до цієї компанії ми ще повернемося) і налічує повноцінні експонати зі світу авіації та космонавтики.

США Сіетл Боїнг

Також відзначимо сучасний і креативний музей поп-культури, музей історії і промисловості та Художній музей Сіетла. Серед пам’яток рекомендуємо відвідати кампус і музей Вашингтонського університету, завітати під міст Джорджа Вашингтона до статуї Фрімонтського троля, побувати біля шлюзів Балларда, через які проходять кораблі, а також не забути приліпити жуйку на “спеціальній” стіні, яка перетворилася на особливу пам’ятку Сіетла.

США Сіетл

Коли огляд міста буде завершений сідайте на пором і дослідіть місцеве узбережжя та острови. Штат Вашингтон має найбільший флот поромів в США, тому можна обрати і прокласти маршрут морської прогулянки у багатьох варіаціях. Наприклад, ми рекомендуємо побувати на островах Сан-Хуан, що на півночі від Сіетла. На островах мешкає приблизно 16 тисяч людей, тому там є транспортна інфраструктура, розвинений сервіс, музеї і галереї, парки, місця для спостереження за морськими тваринами, в тому числі китами.

США Сіетл

На півдні від Сіетла розташоване місто Такома, в якому знаходяться цікаві музей скла, музей історії штату Вашингтон та музей автомобілів Америки.

США Такома

Приблизно за годину поїздки з Такоми на південний схід розташований Національний парк Маунт-Рейнір. Це місце з мальовничими долинами, субальпійськими квітучими луками, водоспадами, льодовиками, лісами і горою-вулканом Рейнір заввишки 4392 метри дозволяє зайнятися активним туризмом і відпочити серед природи не так далеко від цивілізації.

США Маунт-Рейнір

На півдні від Такоми розташована столиця штату – місто Олімпія. Як і в багатьох столичних містах США, в Олімпії головною прикрасою є будівля Капітолію штату Вашингтон.

США Вашингтон Олімпія

Від Тихого океану Сіетл захищає півострів Олімпік, практично всю територію якого займає однойменний Національний парк і Дощовий ліс. На території заповідника відсутні автомобільні дороги, проте навіть з окружної дороги можна насолодитися видами на гори, долини та ліси. В заповіднику також знаходяться гірські озера і річки, гарячі джерела Сол Дюка, а також прокладені різноманітні туристичні маршрути.

США Національний парк Олімпік

В якості базового міста для походів до заповідника туристи зазвичай використовують Порт-Анджелес, який розташований на північному березі Олімпіка. З Порт-Анджелеса також зручно об’їздити мальовниче узбережжя і побувати на океанічних пляжах.

США Порт-Анджелес

На півночі Сіетла в місті Еверетт розташований найбільший завод фірми Боїнг і водночас найбільша будівля у світі. Для туристів організовують екскурсії на виробництво, у тому числі інтерактивні та пізнавальні. Не прогавте можливість на власні очі побачити, як народжуються одні з найбільших і популярних літаків у світі.

США Еверетт Боїнг

Ще одне гарне місце для активного туризму знаходиться на схід від Сіетла – гора-вулкан Глейшер-Пік. Через складність туристичних маршрутів це місце приваблює людей, що прагнуть випробувати себе і охочих відпочити серед дикої природи.

США Глейшер-Пік

Якщо проїхати ще трохи на схід, то потрапите до Лівенворта, який ще називають Баварським селом. Все завдяки тому, що місто виконане у традиційному німецькому стилі, а ще у ньому відбуваються цікаві фестивалі, на кшталт фестивалю яблук.

США Лівенворт

Час покинути Сіетл і околиці, а першу зупинку зробіть на півночі штату в Беллінгемі, з якого відкривається шлях до багатьох цікавинок. Недалеко від Беллінгема знаходиться долина Скеджіт, яка здобула популярності через неосяжні поля тюльпанів, що переливаються різноманітними кольорами навесні.

США Беллінгем долина Скеджіт

На сході від міста розташована гора Бейкер, а природний парк навколо неї є чудовим місцем для відпочинку і екскурсій. В самому Беллінгемі відвідайте кампус і галерею місцевого університету та міський парк Whatcom Falls з невеликими водоспадами.

США Беллінгем

На півночі штату розташований один з найгарніших в регіоні Національний парк Північний Каскад (Норт-Каскейдс). Його територія складається з хвойних лісів, альпійських луків, високогірної тундри, льодовиків, ущелин, гірських річок та озер, а ще там є велика гребля на озері Росс. Всим цим парк приваблює багато туристів для походів і відпочинку.

США Національний парк Північний Каскад

Далі рушайте на схід штату до Спокена. Місто вирізняється більш спокійним життям ніж біля океану, адже місцеві ландшафти гарно підходять для сільського господарства. Але в Спокені можна відпочити з дороги, погуляти у Японському саду, а ще з’їздити на північ до Колвільського національного лісу.

США Спокен

Час рухатися далі на схід і першу зупинку зробити в Коур-д’Алені у штаті Айдахо. Місто стоїть на берегах однойменного озера, яке приваблює туристів для активного відпочинку, риболовлі і занять спортом. На півночі міста знаходиться цікавий парк розваг Сільвервуд (Silverwood), у якому можна гарно провести час особливо з дітьми.

США Айдахо Коур-д'Ален

За годину поїздки на північ від Коур-д’Ален розташований чудовий гірськолижний курорт Швейцер. Окрім якісного сервісу та розвиненої інфраструктури, на курорті можна насолодитися прекрасними краєвидами під час катання.

США Айдахо Швейцер

Штат Айдахо на півночі займає невелику територію, тому подальший маршрут пройде штатом Монтана, а до Айдахо ви повернетеся згодом у другій частині подорожі. На півночі Монтани розташовані два чудових заповідника – Національний ліс Кутеней і Національний парк Глейшер. Поціновувачам відпочинку серед природи буде чим зайнятися серед незліченних миль пішохідних маршрутів, які прокладені серед лісів, альпійських луків, водоспадів, гір, 50 льодовиків, більше ніж 200 озер і річок. Навіть для автотуристів знайдеться місце з гарними краєвидами на шосе “Перехід до сонячної дороги”.

Національний парк Глейшер

Між Кутенейєм і Глейшером розташоване мальовниче озере Вайтфіш і на ньому однойменне невелике містечко і гірськолижний курорт – один з найкращих в США.

США Монтана Вайтфіш

На півдні від Вайтфіша розташоване місто Каліспелл і поруч з ним одне з найбільших на заході країни озеро Флатхед. Кришталеві води озера і мальовничі береги дають змогу гарно відпочити, зайнятися водними видами спорту і риболовлею. Також на озері є невеликий острів Дикого коня – популярна місцева пам’ятка.

США Монтана Флатхед

За 2,5 годин поїздки від Каліспелла на південь розташоване місто-привид Гарнет. Невелике поселення виникло поруч з золотими копальнями в середині XIX століття. Коли запаси золота в регіоні вичерпалися, то Гарнет виявився нікому не потрібний і навіть друга хвиля шукачів золота у XX столітті не змогла його відродити. Зараз до Гарнета щороку прибувають понад 20 тисяч туристів, що у 20 разів більше тієї кількості мешканців, які колись там проживали. Це гарне місце, щоб побачити автентичні будівлі і уявити життя старателів.

США Монтана Гарнет

На північному сході від Гарнета зробіть зупинку в Грейт-Фолсі, який стоїть на відомій річці Міссурі. Місто зберігло автентичний для регіону вигляд і відображає культуру та традиції штату Монтана. В місті знаходиться найбільше прісноводне джерело в країні в парку Гігантські джерела і чотири чудові водоспади.

США Монтана Грейт-Фолс

Далі на вас чекає довгий переїзд у 560 км на схід Монтани до містечка Глендів, біля якого розташований парк “Макошика”. На території парку з мальовничими ландшафтами вже були знайдені і досі знаходять численні скелети різних динозаврів, а для туристів організовано туристичну зону, музей і сувенірну крамницю.

США Монтана динозавр

За 1,5 години поїздки на північ від Глендіва, на кордоні з Північною Дакотою розташований Національний історичний комплекс Торговий пост Форт-Юніон, де всередині XIX століття розміщувався майданчик для торгівлі та обміном товарами. Серед популярних товарів того часу були вироби зі шкіри та хутра, а головними продавцями були індіанці – корінний народ Америки.

США Монтана Торговий пост Форт-Юніон

Переходимо до другої частини мандрівки, маршрут якої пройде південною частиною згаданих штатів у бік заходу. У списку з п’яти найбільших каньйонів в США є Бігхорн-Каньйон, який простягається на 115 км в Монтані і сусідньому Вайомінгу. Ця суха і скеляста земля була утворена близько п’яти мільйонів років тому в результаті підйому гір і за весь час була розмита річкою Бігхорн, що утворило дивовижні і неповторні ландшафти.

США Монтана Бігхорн-Каньйон

Далі рушайте до найпопулярнішого парку США і взагалі першого національного парку у світі – Єллоустоунського національного парку. Заради справедливості варто сказати, що Єллоустоун розташований на території трьох штатів – Айдахо, Монтана та Вайомінг і найгарніша частина парку знаходиться саме у Вайомінгу. Природа заснувала парк дуже давно, а людство зробило з цієї території заповідну зону у 1872 році, таким чином, як ми вже сказали, Єллоустоун став першим Національним парком у світі.

США Єллоустоун

Відомий він став через свою геотермальну активність і дивовижну природу. На території парку находяться понад 3000 гейзерів, серед яких є рекордсмени, що вивергаються на висоту більш ніж 90 метрів.

США Єллоустоун

Не менш вражають ландшафти Єллоустоуна з його відомим високогірним озером (2357 метрів на рівнем моря), більш ніж 290 водоспадами, найбільший з яких заввишки 100 метрів, каньйонами і долинами річок. Ще одне відоме місце Єллоустоуна – скам’янілі ліси. Коли вулкан засипав своїм попелом дерева, вони перетворилися на каміння за багато століть мінералізації.

США Єллоустоун

Багатий Єллоустоун тваринним світом, серед якого ведмеді грізлі, ведмеді барібали, вовки, лосі, олені, пуми і  американські бізони, а ще багато видів птахів. Незважаючи на свою ретельно збережену природу, Єллоустоун гарно пристосований для туристів – там прокладено близько 2000 км пішохідних маршрутів, до головних пам’яток і оглядових майданчиків прокладені автодороги, є кілька готелів, ресторанів, кав’ярень і туристичних центрів.

США Єллоустоун

Повертаючись на південь Монтани, завітайте до містечка Лівінгстон, яке розташоване на річці Єллоустоун. Лівінгстон наче зупинився у XIX столітті і відображає стиль справжніх американських ковбоїв. До такої романтичної атмосфери ще додається гарний краєвид на північну частину парку Єллоустоун.

США Монтана Бозмен

Поруч з Лівінгстоном, на території Єллоустоуна знаходиться земля під назвою Велике небо, яка відома своїми прекрасними лашдшафтами і гірськолижними курортами.

США Монтана Велике небо

За годину поїздки від Лівінгстона на захід знаходиться Парк печери Льюїса і Кларка, який відомий підземними лабіринтами з чудовою архітектурою сталактитів, сталагмитів і підземними озерами.

США Монтана печери

Далі повертайтеся до Айдахо в місто Айдахо-Фоллс, яке розташоване на заході від Єллоустоуна і недалеко від міста Вест-Єллоустоун – західної брами до парку з боку Монтани. Як видно з назви міста, головною його пам’яткою є водоспади. І хоча вони невеликі, проте широкі і сягають 180 метрів, а навколо них облаштовані пішохідні зони і місця для відпочинку. Також відвідайте цікавий музей штату Айдахо.

США Айдахо Айдахо-Фоллс

З Айдахо-Фоллс лише за 30 хвилин доїдете до Блекфута, у якому варто побувати у незвичайному музеї картоплі. Як відомо, картопля – одна з головних сільськогосподарських культур США, тому буде цікаво дізнатися про місцеві традиції і історію її вирощування, а ще придбати оригінальні сувеніри.

Картопля

Далі на північ знаходиться популярний геотермальний курорт Лава-Гот-Спрінгс, на якому можна відпочивати і купатися практично цілий рік. Гарячі джерела дають воду не тільки для басейнів, а й навіть для аквапарку.

США Айдахо

На заході від Лава-Гот-Спрінгса і Блекфута розташований Національний парк Місячні кратери. З назви можна здогадатися які саме ландшафти на вас чекають у парку. Вулканічна лава багато століть тому перетворила ці землі на пустелю, яка стала чимось нагадувати місячний ландшафт. Астронавти NASA перед польотами на супутник Землі тренувалися саме на території цього парку.

США Айдахо Місячні кратери

На північному заході від Місячних кратерів заїдьте до Сонячної долини (Сан-Веллі) – головного гірськолижного і літнього курорту Айдахо, у якому колись мешкав і писав свої твори Ернест Хемінгуей. Не важливо у який період року ви подорожуєте, адже задоволення від відпочинку у Сонячній долини ви точно отримаєте.

США Айдахо Сан-Валлі

Далі рушайте на південь до місця, де знаходяться Крижані печери Шошонів. Власне, шошони – це корінний народ кількох штатів, особлива група індіанських народів, тому багато назв в Айдахо пов’язані з ними. Крижані печери не виключення і цікаві вони тим, що це ніщо інше, як природній холодильник, у якому цілий рік тримається приблизно однакова температура.

США Айдахо крижана печера

Наступна зупинка в Твін-Фоллсі, біля якого знаходяться прекрасні водоспади Шошонів заввишки 65 метрів. Біля водоспадів є місця для відпочинку, пішохідні стежки і пристані для човнів.

США Айдахо водоспади Шошонів

На заході Твін-Фоллса розташований Національний археологічний пам’ятник Хагермана, де були знайдені численні скам’янілості рослин і тварин, переважно коней.

США Айдахо Твін-Фоллс

Далі рушайте до Бойсе, столиці Айдахо. Вже традиційно в Бойсе можна побачити класичну будівлю Капітолію і незвичайну історичну пам’ятку – в’язницю Айдахо, у якій працює музей і виставки.

США Айдахо Бойсе

У сусідньому від Бойсе місті Нампа знаходиться цікавий музей авіації Уорхок, що присвячений ветеранам Другої Світової Війни. В музеї зберігаються справжні винищувачі і артефакти того часу.

США Warhawk

На півночі від Нампи простягається долина річки Снейк, яка розділяє Айдахо і Орегон. Частину цієї долини займає каньйон Хеллс або Пекельний каньйон – найглибший річковий каньйон в США, а ще дуже мальовниче місце для активного туризму і відпочинку.

США Айдахо каньйон Хеллс

Останню частину подорожі присвятіть штату Орегон. За 330 км від Нампи на захід розташований Національний археологічний пам’ятник Джона Дея, де можна побачити дивовижні скелі, на яких чітко видно різнокольорові шари породи, що поступово утворювалися за мільйони років.

США Орегон пам’ятник Джона Дея

На захід розташований природний парк Сміт-Рок біля міста Редмонт. Невеликий за розмірами парк складається з мальовничих гір, долини річки Крукед і налічує кілька цікавих туристичних стежин.

США Орегон парк Сміт-Рок

Далі рушайте на південь штату до Національного парку Кратер-Лейк або озера вулкану Мазама. Майже ідеально круглий кратер колись затопила вода і утворила прекрасне мальовниче озеро. Уздовж берегів прокладені туристичні маршрути, а на самому озері туристам доступні невеликі круїзи.

США Орегон Кратер-Лейк

Наступну зупинку зробіть в місті Юджін, адже з нього зручно запланувати поїздку до Національного парку Вілламетт, який складається з величезного за площею лісу і прекрасних ландшафтів, а також на узбережжя Тихого океану у Печери морських левів. Для спостереженням за цими тварина у печерах обладнаний спеціальний майданчик.

США Орегон Печери морських левів

На півночі від печер завітайте до містечка Ньюпорт, у якому поєдналися мальовниче узбережжя, затишна рибальська бухта і будинки у вікторіанському стилі. Дуже вдале місце для відпочинку і милування заходами сонця, а ще там можна сходити до цікавого морського акваріуму.

США Орегон Ньюпорт

Від’їжджайте від океану, щоб побачити столицю Орегону – місто Сейлем і його Капітолій, а ще відвідати музей Центр спадщини Вілламетт.

США Орегон Сейлем

За півгодини поїздки від міста на схід знаходиться чудовий водоспад і парк Сільвер-Фоллс.

США Орегон Сільвер-Фоллс

Між Сейлемом і Портлендом в містечку Макміннвілл варто заїхати до Музею авіації і космосу Евергріна, у якому зберігаються цікаві та унікальні експонати, на кшталт гігантського Hughes H-4 та найшвидшого літака SR-71 Blackbird.

США SR-71 Blackbird

Далі плануйте кількаденну зупинку в Портленді. Серед пам’яток міста переважну більшість займають, як не дивно, природні – це великий Вашингтон Парк, а ще зоопарк, японський сад і сад троянд на його території, ще один великий Форест Парк або просто ліс, оригінальний китайський сад Lan Su і дендрарій Кристал Спрінгс. Також радимо відвідати Орегонский музей науки і промисловості і музей мистецтв Портленда.

США Орегон Портленд

В передмісті Портленда, на сході знаходиться Національний ліс Маунт-Худ, в центрі якого однойменна гора, а навколо неї мальовничі ландшафти, водоспади, гарячі джерела і гірськолижний курорт.

США Орегон Маунт-Худ

На півночі Портленда протікає річка Колумбія, яка розділяє Орегон і Вашингтон. Недалеко від міста на цій річці розташоване мальовнича ущелина з прекрасним водоспадом Малтнома – другим за розмірами в США. Також в туристичній зоні знаходяться водоспади Латурелл Фоллс, пішохідні і велодоріжки та зони для відпочинку.

США Орегон Малтнома

Наостанок ще потрібно побувати на Тихому океані. За 1,5 години поїздки від Портленда розташоване містечко Кеннон-Біч, де можна відпочити на популярному піщаному пляжі і помилуватися на скелі-острови біля берега та маяк Тіламук, що збудований на скелястому острові.

США Орегон Кеннон-Біч

За 40 км від Кеннон-Біч на північ розташоване містечко Асторія. Воно стоїть у гирлі річки Колумбія і з’єднано зі штатом Вашингтон мостом Асторія-Меглер, по якому ви зможете проїхати і помилуватися видами.

США Орегон Асторія

За таку подорож можна побачити дуже багато, але в США ще багато і залишиться того, що варте уваги. Не даремно же ця країна видає українцям візи на 10 років 😉 

Маршрут подорожі:

Сіетл – острови Сан-Хуан – Такома – Національний парк Маунт-Рейнір – Олімпія – Національний парк Олімпік і Дощовий ліс Хох – Еверетт – Глейшер-Пік – Лівенворт – Беллінгем – Національний парк Північний Каскад – Спокен – Колвільський національний ліс – Коур-д’Ален – гірськолижний курорт Швейцер – ліс Кутеней – Вайтфіш – Каліспелл – озеро Флатхед – Національний парк Глейшер – місто-привид Гарнет – Грейт-Фолс – Глендів – Національний історичний комплекс Торговий пост Форт-Юніон – Бігхорн-Каньйон – Єллоустоунський національний парк – Лівінгстон – Парк печери Льюїса і Кларка – Айдахо-Фоллс – Блекфут – Лава-Гот-Спрінгс – Національний парк Місячні кратери – Сан-Валлі – Крижані печери Шошонів – Твін-Фоллс – Національний пам’ятник Хагермана – Бойсе – Нампа – каньйон Хеллс – Національний пам’ятник Джона Дея – природний парк Сміт-Рок – Національний парк Кратер-Лейк – Юджін – Печери морських левів – Ньюпорт – Колодязь Тора – Сейлем – парк Сільвер-Фоллс – Макміннвілл – Портленд – пляж Кеннон – Асторія – Сіетл

Щоб забронювати або отримати більше інформації про готелі та оренду авто, клікніть у надані нижче скріншоти або лінки.

Готель

На час подорожі знайшли для вас кілька прикладів гарних готелів:

Сіетл – 4* Crowne Plaza Seattle-Downtown

Crowne Plaza Seattle-Downtown

Вест-Єллоустоун – 3* The Hibernation Station

The Hibernation Station

Ньюпорт – 3* Elizabeth Oceanfront Suites Ascend Hotel Collection

Elizabeth Oceanfront Suites Ascend Hotel Collection

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей