Подорож до Парижу з Києва лише за €209. Авіаквитки на прямий рейс + 3 дні в гарних апартаментах

  • 16.05.2019 09:34
  • Ievgen
Франція Париж

Збирайте друзів, які теж як і ви бувалі романтики і вирушайте до Парижу! За авіаквитки та 3 ночі у гарних апартаментах заплатите лише €209 на особу в розрахунку на чотири людини!

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Мрії повинні здійснюватися 😉 Мабуть, не буває такої людини, яка не мріє побувати в Парижі. Коли гуляєш цим містом іноді складається враженя, що ти не у великому мегаполісі, а у маленькому місті епоху ренесансу. Така слава дісталася Парижу зовсім не легко, адже всі пам’ятки того часу бачили і революції, і занепад, і розквіт французької нації. Тому коли будете робити селфі на фоні, наприклад, Тріумфальної арки пам’ятайте, що уся ця краса існує завдяки сумлінній праці і щирого патриотизму французів.

Для вашої компанії ми підібрали апартаменти Le Marnois-Centre Ville з прекрасними відгуками, які розташовані у передмісті Парижу в районі Нуазі-ле-Гран. До центру ви доберетесь лише за 30 хвилин громадським транспортом. При цьому ви гарно зекономите, адже житло в самому місті коштує набагато більше.

Період подорожі:
12 – 15 червня, 2019

Маршрут подорожі:
Київ – Париж – Київ

Розрахунок ціни на чотири особи:
авіаквитки Aigle Azur – €588
готель 3 ночі – €248
Разом: €836 / €209 на особу

Багаж на час подорожі:
безкоштовно тільки ручна поклажа

Щоб забронювати або отримати більше інформації про квитки та готелі, клікніть у надані нижче скріншоти або лінки.

Оренда авто

Якщо під час поїздки вам буде потрібен автомобіль, то рекомендуємо забронювати його на зручному і вигідному сервісі Rentalcars.com

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей