Північна Македонія – одна з доступних для українських туристів країна, тому ми пропонуємо запланувати до неї подорож. За авіаквитки Austrian Airlines з Києва до Скоп’є, оренду автомобіля і 8 ночей в апартаментах в Охриді заплатите €259 на особу в розрахунку на двох.
Північна Македонія останні роки набирає популярності серед туристів, а в умовах тотальних обмежень ця країна залишається відкритою для українців. Подивитися в цій країні є що – столиця Скоп’є з історичними пам’ятками, Національний природний парк Маврово у горах, де можна запланувати цікаві трекінги або навіть покататися на лижах, мальовниче Охридське озеро та історичне місто Бітола. На час подорожі ми знайшли для вас апартаменти City Center Apartments Ohrid, які розташовані в Охриді, за 300 метрів від узбережжя озера. Така локація дозволить вам зручно об’їхати на орендованому автомобілі найцікавіші місця регіону і відпочити з чудовим видом на озеро.
Період подорожі:
13-21 грудня, 2020
Маршрут подорожі:
Київ – Скоп’є – Охрид – Скоп’є – Київ
Розрахунок ціни на дві особи:
авіаквитки Austrian Airlines – €316 (транзит через аеропорт Відня можливий при наявності авіаквитків до Скоп’є і за умови перебування у транзитній зоні)
оренда автомобіля на 8 днів – €81
апартаменти на 8 ночей – €121
Разом: €518 / €259 на особу
Багаж на час подорожі:
безкоштовно тільки ручна поклажа
Щоб забронювати або отримати більше інформації про квитки та готелі, клікніть у надані нижче скріншоти або лінки.