Сіті-брейк в Римі за €140. Авіаквитки з Києва + апартаменти в центрі на 4 ночі

  • 20.12.2019 20:07
  • Olena
рим міст сант анжело

Чудова можливість бюджетно відвідати Вічне місто Рим! За подорож на 4 дні заплатите лише €140 на особу в розрахунку на двох. В ціні авіаквитки з Києва та проживання у гарних апартаментах в історичному центрі.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Рим – це одне з найстарших європейських міст і без жодних сумнівів одне з найцікавіших! Колізей, Ватікан, вілла Боргезе, Апієва дорога, Іспанські сходи, фонтан Треві, Капітолійський пагорб, Палатін, Пантеон, площа Святого Петра – список місць, які неодмінно варто побачити можна продовжувати довго.

На час сіті-брейку ми знайшли для вас гарні апартаменти Mikale Rooms, які розташовані в центральній частині міста. Туристи відзначили рівень сервісу і комфорту в об’єкті гарними оцінками, а на додаток від найближчих пам’яток вас буде відділяти не більше 1 км.

Період подорожі:
29 січня – 02 лютого 2020

Маршрут подорожі:
Київ – Варшава – Рим – Франкфурт – Київ

Розрахунок ціни на дві особи:
авіаквитки з Києва – €129
апартаменти на 4 ночі – €152
Разом: €281/140,5 на особу

Багаж на час подорожі:
безкоштовно тільки ручна поклажа

Ваш рейс скасовано або затримано протягом останніх 3-х років? Отримайте від €200 до €600 компенсації за допомогою AirHelp

Щоб забронювати або отримати більше інформації про квитки та готелі, клікніть у надані нижче скріншоти або лінки.

Оренда авто

Якщо під час поїздки вам буде потрібен автомобіль, то рекомендуємо забронювати його на зручному і вигідному сервісі Rentalcars.com

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей