Сіті-брейк в Римі за €155. Авіаквитки з Одеси + апартаменти в центрі на 4 ночі

  • 21.11.2019 18:26
  • Olena
рим замаок сант анжело

Пропонуємо вам взимку відвідати Вічне місто! За сіті-брейк в Римі заплатите лише €155 на особу в розрахунку на двох. В ціні авіаквитки з Одеси та проживання 4 ночі у гарних апартаментах в історичному центрі.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Відвідайте одне з найцікавіших міст Європи – легендарний Рим! Незлічені історичні пам’ятки, романтичні ресторани, колоритні місцеві мешканці і просто приємна атмосфера Вічного міста подарують вам багато приємних вражень і дозволять на кілька незабутніх днів відірватися від повсякденної рутини.

На час сіті-брейку ми знайшли для вас гарні апартаменти Trinity Luxury Rooms, які розташовані в центральній частині міста. До найближчих пам’яток – не більше 1 км, навколо апарт-готелю багато ресторанів і магазинів, а туристи відзначили рівень сервісу і комфорту в об’єкті гарними оцінками.

Період подорожі:
01-05 лютого 2020

Маршрут подорожі:
Одеса – Берлін – Рим – Краків – Одеса

Розрахунок ціни на дві особи:
авіаквитки – €152
апартаменти на 4 ночі – €159
Разом: €311/€155,5 на особу

Багаж на час подорожі:
безкоштовно тільки ручна поклажа

Щоб отримати найнижчу ціну, потрібно мати викуплене членство у Wizz Discount Club.

Ваш рейс скасовано або затримано протягом останніх 3-х років? Отримайте від €200 до €600 компенсації за допомогою AirHelp

Щоб забронювати або отримати більше інформації про квитки та готелі, клікніть у надані нижче скріншоти або лінки.

Оренда авто

Якщо під час поїздки вам буде потрібен автомобіль, то рекомендуємо забронювати його на зручному і вигідному сервісі Rentalcars.com

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей