Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

#UvidpustkuRoutes. Шрі-Ланка: Коломбо → Королівський ботанічний сад → Канді → Сігірія → стародавні міста Анурадхапура і Полоннарува → кораловий острів Піджеон → мальовничі водоспади → природні парки → фортеця Ґалле

  • 03.04.2020 12:17
  • Eugene
шра-ланка потяг

Підготували для вас маршрут подорожі екзотичною і такою захопливою Шрі-Ланкою! Ця країна-острів береже у собі безліч стародавніх реліквій та природних парків, а також там унікальні пляжі з золотим піском! Ви можете запланувати автомобільну подорож самостійно або орендувати авто з водієм.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Практично будь-яке знайомство з країною розпочинається зі столиці або великого міста. Шрі-Ланка не виняток, тому що в Коломбо знаходиться найбільший міжнародний аеропорт. Багато туристів сприймають Коломбо саме за столицю Шрі-Ланки, але офіційна столиця – маленьке місто Шрі-Джаяварденепура-Котте, яке знаходиться у передмісті Коломбо. Як і всі великі міста в Азії, Коломбо поєднує сучасні квартали з хмарочосами і колоритні вулички. Багато в місті буддійських храмів, також там можна відвідати традиційний ринок на воді, історичні музеї, Лотосову вежу і відпочити на озері Бейра.

Шрі-Ланка Коломбо

Шрі-Ланку не можливо уявити без слонів. Під час подорожі туристи намагаються якщо не “поспілкуватися”, то хоча б побачити цих тварин у природному середовищі або з близької відстані. Одне з найкращих місць для цього – це розплідник Піннавела. В ньому можна подивитися як ці потішні тварини купаються, харчуються і доглядають своїх слоненят.

Шрі-Ланка Піннавела

Розплідник слонів розташований на шляху між Коломбо і Канді, тому планувати подальший маршрут найкраще до Королівського ботанічного саду Піраденія. Справжня гордість шріланкійців і один з найкращих ботанічних садів Азії, в ньому зібрано близько 5000 видів рослин на 25 природних зонах. Серед них, наприклад, можна побачити унікальний фікус, якому 140 років і його крона розкинулася на … 2500 м², та дерево, яке посадив перший космонавт Юрій Гагарін.

Проїхавши лише 6 км від саду ви опинитеся в місті Канді – яскравому представнику культури і звичаїв Шрі-Ланки. Канді розкинулося на берегах річки Махавелі і озера Богамбара, головною пам’яткою можна назвати храм Зуба Будди XVI століття – головний буддійський храм країни. А Королівський палац, зала Магул Мадува і королівські купальні – це гарні приклади традиційної архітектури.

Шрі-Ланка Канді

Якщо далі рушити на північ, то неодмінно попадеш в Дамбуллу, де знаходяться найбільший у світі печерний храм і сучасний Золотий храм. Недалеко від Дамбулли розташований один з символів Шрі-Ланки – скеля і фортеця Сігірія. Комплекс складається з унікальної гори, на якій збудований палац короля Касьяпа і будівель біля підніжжя.

Шрі-Ланка Сігірія

Не секрет, що буддійським храмам на Шрі-Ланці відведено дуже багато уваги. В місті Анурадхапура також можна зустріти величні споруди, пов’язані з буддизмом і не тільки. Це місто було засноване ще у X столітті до н.е., що робить його одним з найстарших на острові.

Після такої кількості пам’яток всередині країни можна трохи відпочити на східному узбережжі в місті Тринкомалі, яке збудоване на березі однієї з найглибших природніх бухт у світі. Але туристів приваблює пляж біля міста і маленький острів Піджеон. На ньому справжній рай – білосніжні пляжі, лазурове і прозоре море та неймовірно гарний кораловий риф.

Шрі-Ланка Піджеон

З Тринкомалі можна прокласти шлях на південь і розпочати цю частину маршруту з древнього міста Полоннарува. Воно перейняло естафету столиці у Анурадхапури вже у X столітті нашої ери, а зараз зустрічає гостей древніми пам’ятками тих часів і штучним озером Паракрама Самудрая.

Шрі-Ланка Полоннарува

На південь від Канді починається мальовнича гірська місцевість, яка посприяла виникненню дивовижних водоспадів. Можна особливо відзначити водоспади Рамбода, Кадіянлена, Сент-Клер, Девон, Абердін і Глен.

Шрі-Ланка водоспад Данхінда

На Шрі-Ланці є свій “кінець світу”. Так називається плато в Національному парку Хортон, куди ми пропонуємо завітати для насолоди видом з висоти 1200 метрів. Проїхавши далі на південь, варто піднятися на скелю Елла рок і Малий пік Адама – такі краєвиди, які відкриваються звідти, залишаються в спогадах будь-якого туриста назавжди. Недалеко від цих гір знаходиться ще один мальовничий водоспад Равана.

Шрі-Ланка скеля Елла

Чим ще відома Шрі-Ланка? Звісно чаєм і культура та умови його вирощування посприяли тому, що плантації цієї рослини самі по собі шедевр природної “архітектури” і землеробства. Одні з таких знаходяться лише за 30 км від дев’ятирічного мосту Демодаре, на якому теж варто побувати.

Шрі-Ланка Демодаре

Друге популярне місце для спостереження за слонами на Шрі-Ланці – Національний парк Уда-Валаве. На відміну від розплідника, там тварини мешкають практично в дикій природі, тому подивитися на них – це суцільне задоволення.

Шрі-Ланка слони

Не тільки слони мешкають в цій країні. Тому прокладіть свій шлях на південне узбережжя до Національного парку Яла. В ньому можна замовити екскурсію на кшталт сафарі і побувати в середовищі існування леопардів, оленів, ведмедів, крокодилів та багатьох інших тварин.

Шрі-Ланка Яла

На південному узбережжі також розташовані дивовижні пляжі, один з них Parrot Rock Bridge в місті Мірісса. Відомий він наявністю невеликого острова біля берега, до якого можна дійти пішки по мілині. Але на шляху до Мірісси зробіть невеликий гак, щоб заїхати до печерного храму Мулкірігала.

Шрі-Ланка Мірісса

Історія острова тісно пов’язана з колонізаторами, які залишили деякі нагадування про себе. В місті Ґалле знаходиться голландська фортеця XVI століття Galle Fort, вона дуже гарно зберіглася до наших днів, тому на неї можна сміливо виділити кількагодинну прогулянку.

Шрі-Ланка Галле форт

З Ґалле зручно поїхати на екскурсію до одного незвичайного місця – Національного парку Сінхараджа, в якому щоденно йде дощ. Унікальний вологий клімат перетворив невеликий регіон на особливу природну зону з великою кількістю видів рослин і тварин. Також цей парк називають “зливовий ліс”.

Шрі-Ланка ліс

Маршрут подорожі:
Коломбо – розплідник слонів Піннавела – Королівський ботанічний сад Піраденія – Канді – печерний храм Дамбулла – Сігірія – древнє місто Анурадхапура – острів Піджеон і Тринкомалі – древнє місто Полоннарува – водоспади – ботанічний сад Хакгала – Національний парк Хортон – скеля Елла рок і Малий пік Адама – чайні плантації Хапутале і водоспад Равана – Національний парк Уда-Валаве – Національний парк Яла – печерний храм Мулкірігала – пляж Parrot Rock Bridge і Мірісса – фортеця Galle Fort – Національний парк Сінхараджа – Коломбо

Ваш рейс скасовано або затримано протягом останніх 3-х років? Отримайте від €200 до €600 компенсації за допомогою AirHelp

Щоб забронювати або отримати більше інформації про готелі та оренду авто, клікніть у надані нижче скріншоти або лінки.

Фото зі сторінок tourdriversrilanka.com, pac.ru, tripazing.com

Готель €13

На час подорожі знайшли для вас кілька прикладів гарних готелів:

Трінкомалі – Orion Beach Way

Orion Beach Way

Канді – Yoho Medhani

Yoho Medhani

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей