Засумували за гарними і автентичними містами Європи? Тоді вирушайте на кілька днів до Страсбурга, забронювавши авіаквитки з Києва, квитки на автобус і номер у готелі на 4 ночі за €179 на особу в розрахунку на двох людей.
З першого погляду на Страсбург ви можете подумати, що опинилися у німецькому місті. Насправді, саме місто та регіон Ельзас, столицею якого є Страсбург, дуже довго були предметом суперечок між німецьким та французьким народами. Але зараз Страсбург належить Франції і є одним з улюблених міст серед туристів, в тому числі з Німеччини. Сучасна роль Страсбурга дуже важлива, адже в ньому розташовані парламент ЄС, Рада Європи та інші європейські організації. Вам точно сподобається цей французький куточок “Німеччини”! На час вашої поїздки ми знайшли готель ibis budget Strasbourg Centre Republique відомої мережі, який розташований недалеко від центру міста. У готелі гостям пропонують сучасні номери і безкоштовний доступ до інтернету.
На момент публікації цієї статті для такої подорожі необхідно мати сертифікат про вакцинацію.
Період подорожі:
8-12 листопада, 2021
Маршрут подорожі:
Київ – Карлсруе – Страсбург – Карлсруе – Київ
Розрахунок ціни на дві особи:
авіаквитки Ryanair – €103
квитки на автобус – €28
готель на 4 ночі – €227
Разом: €358 / €179 на особу
Багаж на час подорожі:
безкоштовно тільки ручна поклажа
Щоб забронювати або отримати більше інформації про квитки та готелі, клікніть у надані нижче скріншоти або лінки.
Знижки на квитки та акційні тури швидко зникають. Щоб не проґавити найкращі пропозиції дешевих подорожей, обов’язково підпишіться на миттєві повідомлення з нашого Телеграм-каналу >>
Якщо під час поїздки вам буде потрібен автомобіль, то рекомендуємо забронювати його на зручному і вигідному сервісі Rentalcars.com