Пропонуємо вам провести кілька днів у гостинному і цікавому Тбілісі. За авіаквитки з Києва або Одеси і номер зі сніданками у гарному готелі на 4 ночі заплатите від €164 на особу в розрахунку на двох.
Без зайвого пафосу можна сказати, що Тбілісі – це ідеальне місто для короткої подорожі, а ще комфортне, гостинне та різноманітне. На час вашої поїздки ми знайшли готель Hotel Grand Palace, який розташований у тихому районі з гарним видом на місто. Для гостей у готелі пропонують номери у сучасному стилі і такі послуги:
Читайте також: Путівник по Грузії
Період подорожі:
7-11 червня, 2021
Маршрут подорожі:
Київ – Тбілісі – Київ
Одеса – Тбілісі – Одеса
Розрахунок ціни на дві особи:
авіаквитки SkyUp з Києва – €229
готель на 4 ночі – €98
Разом: €327 / €163,50 на особу
авіаквитки SkyUp з Одеси – €254
готель на 4 ночі – €98
Разом: €352 / €176 на особу
Багаж на час подорожі:
безкоштовно тільки ручна поклажа
Щоб забронювати або отримати більше інформації про квитки та готелі, клікніть у надані нижче скріншоти або лінки.
Якщо під час поїздки вам буде потрібен автомобіль, то рекомендуємо забронювати його на зручному і вигідному сервісі Rentalcars.com