Якщо скасували авіарейси, можна поїхати на велосипеді. Подорож студента додому розтягнулася на 48 днів

  • 23.07.2020 11:14
  • Dmytro
Велосипед

Фантастична пригода сталася з одним грецьким студентом. Після того як авіакомпанії скасували всі рейси до Греції, він вирішив потрапити додому за допомогою велосипеда.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Неймовірна історія трапилася з грецьким 20-річним студентом Клеоном Пападімітріу, який навчається в Шотландії в Університеті Абердина. Після того як в Європі почав поширюватися Covid-19, він вирішив потрапити до себе додому до Греції. Зазвичай для таких поїздок люди використовують літак – найшвидший і найзручніший вид транспорту. Але не в цьому випадку.

Спочатку Клеон Пападімітріу завершив всі свої справи в університеті і тільки потім забронював собі квиток на літак. Проте цей рейс, а також два інших були скасовані. У зв’язку з активним поширенням Covid-19, авіакомпанії різко скоротили свої перельоти.

В результаті студент застряг в Шотландії. Однак пізніше йому спало на думку поїхати додому… велосипедом. Його друзі й батьки погодилися з ініціативою, але головним чином тому, що «вони думали, що це просто ідея, від якої я врешті-решт відмовлюся».

Велосипед

Спочатку, за словами грека, ідея радше була «нездійсненною мрією». Проте студент почав вивчати, що потрібно для такої подорожі у 3500 кілометри з Шотландії до Греції. І вже 10 травня, озброївшись консервованими сардинами, арахісовим маслом і хлібом, спальним мішком, наметом і спорядженням для свого велосипеда, він вирушив у мандрівку.

Зараз я усвідомлюю, наскільки великим досягненням це було, – сказав CNN travel Клеон Пападімітріу про свою 48-денну подорож. – І я багато дізнався про себе, про свої можливості, про свої сильні та слабкі сторони. …Я дійсно сподіваюся, що поїздка надихнула хоча б ще одну людину вийти зі своєї зони комфорту і спробувати щось нове, щось велике.

Для того, щоб його сім’я завжди знала, де знаходиться студент, він встановив спеціальний додаток.

Також у подорожі допомогло те, що він раніше брав участь у велогонці в 2019 році та тренувався на велосипеді.

Під час своєї мандрівки студент проїжджав від 56 до 120 кілометрів щодня. Спочатку він перетнув Англію. Потім потрапив до Нідерландів. В історії замовчується про те, як він потрапив з Англії до Нідерландів. Найімовірніше, він скористався поромом.

Після Нідерландів студент протягом декількох днів їхав уздовж Рейну в Німеччині. Потім він потрапив до Австрії. І вже звідси поїхав уздовж східного узбережжя Італії, звідки вирушив на човні до грецького порту Патри. Після цього він поїхав на велосипеді до себе додому в околицях Афін.

Афіни

Туди він потрапив тільки 27 червня, тобто майже через 50 днів після старту подорожі. Вдома на нього чекали родина разом з десятками друзів, а також абсолютно незнайомими людьми, які відстежували його пересування. Всі чекали, щоб відсвяткувати його прибуття.

Протягом усієї поїздки він розбивав табір у полях і лісах. Але так було не завжди. Клеон Пападімітріу каже, що, пробираючись через різні країни Європи, він іноді зв’язувався з друзями або знайомими, які пропонували ліжко й душ. Це була приємна альтернатива ночівлі в дорозі.

Повернувшись до Греції, Клеон Пападімітріу влаштувався на літню роботу. Він каже, що все ще розмірковує про свою семитижневу поїздку на велосипеді.

Я думаю, що я став кращим, я впевнений у собі, я впевнений у своїх силах, – говорить він. – Якби я не знав, що здійснив поїздку, і ви запитали мене зараз, чи можу я це зробити, я б сказав ні, як я міг зробити все це?

У нього є порада для тих, хто (справедливо) вважає, що 48-денна поїздка на велосипеді є неймовірною витівкою.

Коли ви встановите дуже високу планку і спробуєте досягти дійсно амбітної мети, [неважливо] досягнете ви її чи ні, [проте] ви станете кращим, – сказав він. – …Ви …здивуєте себе.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей