Велика подорож з Києва! Франкфурт ✈️ Барселона ✈️ Севілья ✈️ Канари (Гран Канарія + Тенерифе + Ла Пальма) ✈️ Базель ✈️ Карлсруе. Всі авіаквитки за €179!

  • 08.09.2019 15:49
  • Olena
Іспанія Гран Канарія

Склали для вас маршрут дуже цікавої подорожі з Києва. За одну мандрівку відвідаєте Німеччину і Швейцарію, побуваєте в Барселоні, Севільї і на трьох Канарських островах, а за всі квитки з Києва заплатите лише €179.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Ваша подорож розпочнеться в Франкфурті – місті, яке поєднало в собі ритм життя великого сучасного мегаполісу і традиційні німецькі цінності. Звідти вирушаєте до Іспанії – спочатку до яскравої і гомінливої Барселони, а потім – до величної стародавньої Севільї. Далі починається найцікавіша частина вашої подорожі – Канарські острови. Побуваєте на найбільшому острові архіпелагу Гран Канарії, мальовничому Тенерифе і маленькій Ла Пальмі, де можна побачити найгарнішу на нашій півкулі панораму зоряного неба. На материк повертаєтеся до швейцарського Базелю, звідки автобусом дістанетеся до термального курорту Карлсруе, з якого повернетеся додому.

Період подорожі:
жовтень – листопад 2019

Маршрут подорожі:
Київ – Франкфурт – 20 жовтня
Франкфурт – Барселона – 22 жовтня
Барселона – Севілья – 24 жовтня
Севілья – Гран Канарія – 26 жовтня
Гран Канарія – Тенерифе – 29 жовтня
Тенерифе – Ла Пальма – 02 листопада
Ла Пальма – Базель – 05 листопада
Базель – Карлсруе – 08 листопада
Карлсруе – Київ – 11 листопада

Багаж на час подорожі:
безкоштовно тільки ручна поклажа

Щоб забронювати або отримати більше інформації про квитки та готелі, клікніть у надані нижче скріншоти або лінки

Готель €25

На час подорожі знайшли для вас кілька гарних готелів на Канарських островах:

Гран Канарія – 3* Bungalows Vista Oasis

Тенерифе – 3* Apartamentos Be Smart Florida Plaza

Ла Пальма – 3* La Palma Romántica

Оренда авто

Якщо під час поїздки вам буде потрібен автомобіль, то рекомендуємо забронювати його на зручному і вигідному сервісі Rentalcars.com

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей