Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

#UvidpustkuRoutes. Корсика: Бастія → Генуезькі вежі → Сент-Флоран → Кальві → П’яна → Аяччо → Сартен → Боніфачьо → Порто-Веккьо → Алерія → неймовірно гарні пляжі → гори і водоспади

  • 04.04.2020 19:02
  • Eugene
Франція Корсика

В Європі є одне місце, яке сміливо можна назвати екзотичним для українського туриста – це острів Корсика! Ми підготували маршрут подорожі цікавими і мальовничими містами та природними парками цього острова.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Читайте також: Путівник по Новій Аквітанії

Французька Корсика – великий острів і в Середземномор’ї поступається за розмірами лише Сицилії, Сардинії та Кіпру. Назва острова говорить про його природну складову і означає “вкритий лісами”. Корсика напевно найзеленіший великий острів південної Європи. Дістатися на острів можна літаком з багатьох французьких міст або з Брюсселя. На Корсиці знаходяться чотири великі аеропорти в Бастії, Кальві, Аяччо і Фігарі, тому ви можете обрати більш зручні для вас перельоти і відповідно маршрут подорожі островом. Ми в якості прикладу склали маршрут з міста Бастія, на півночі острова.

Франція Корсика Бастія

Бастія – це головна морська брама Корсики. В місцевий порт прибувають пороми з італійських та французьких міст і відправляються екскурсійні човни і кораблі. Автентична архітектура Бастії не залишить байдужим навіть досвідченого мандрівника, а панорама зі стародавньої цитаделі може стати вашим першим фото-шедевром з Корсики.

Франція Корсика Бастія

Історія Корсики тісно пов’язана з Генуєю, тому місцева архітектура і культура дуже схожа на колись велику самостійну італійську республіку. В цьому ви переконаєтеся, коли заїдете в містечко Ербалунга на північ від Бастії. Колишній головний порт острова, а зараз затишне і дуже автентичне поселення з історичними вуличками і будинками.

Франція Корсика Ербалунга

Далі на північ, на краю острова можна зустріти Генуезькі вежі – фортечні споруди XVI-XVII століть, які були побудовані з метою захисту від піратів Середземного моря.

Зараз ми повинні сказати, що практично на всьому маршруті подорожі уздовж узбережжя Корсики будуть зустрічатися різноманітні, а іноді і неймовірно гарні, пляжі. Для багатьох туристів саме вони і є головною метою мандрівки. Проїхавши через ще одне “генуезьке” містечко Піно, можна потрапити на унікальний пляж з чорним піском в місті Нонца.

Завершити маршрут північним півостровом Кап-Корсе варто в місті Сент-Флоран. Історична архітектура і мальовнича бухта надають місту прекрасний вигляд, а ще в ньому можна скуштувати справжню італійську піцу.

Франція Корсика Сен-Флорент

Подальший маршрут можна прокласти уздовж західного узбережжя на південь від міста Л’Іль-Русс з мальовничим скелястим портом. Біля нього знаходяться великі піщані пляжі Лозарі та Бодрі, а ще це найтепліших регіон Корсики. Від’їхавши від Л’Іль-Русса трохи всередину острова, можна помилуватися містом Бельгодер, яке збудоване на скелі.

Франція Корсика Белгодер

Наступна зупинка в Кальві. Історична частина міста – це середньовічна фортеця з захисним муром, а нижнє Кальві збудоване знову ж таки в генуезькому стилі. Відпочити і покупатися можна на 6-ти кілометровому пляжі міста.

Франція Корсика Кальві

Дорога на південь до гірського селища Евіза прокладена серед мальовничих гір та лісів, тому там треба скинути швидкість і насолоджуватися краєвидами. А ще прекрасніша дорога від Евізи до П’яни, біля якої знаходяться чудові скелясті утворення червоного кольору Каланкі П’яни і бухта Маріна де Фіхайола з чудовим пляжем.

Франція Корсика Піана

Трохи нижче від П’яни розташоване місто Каржез, у ньому відкривається гарна панорама на узбережжя і там можна відпочити від гірських серпантинів. Це може бути проміжна точка на шляху до Аяччо, але ми пропонуємо завітати ще в одне цікаве місце. Ферма черепах в Тавако налічує близько 100 видів цих тварин і гостинно приймає туристів. Від спілкування з черепашками ви точно отримаєте задоволення, а якщо ви подорожуєте з дітьми – це місце обов’язково повинно бути в маршруті.

Аяччо – це столиця Корсики і батьківщина найвідомішого корсиканця Наполеона I Бонапарта. Все місто пронизане згадками про свого відомого мешканця, а ще там можна відвідати прекрасний музей мистецтва Fesch Museum.

Франція Корсика Аяччо

Заїхавши для фотографії до Генуезької вежі Capo di Muro, можна зупинитися навіть на кілька днів в місті Пропріано. Типовий морський курорт з чудовими пляжами і різноманітними водними розвагами. Після відпочинку пропонуємо відвідати справжнє корсиканське місто Сартен, яке знаходиться на шляху між Пропріано і Боніфачьо. Там ви зустрінете класичну і, якщо так можна висловитися, оригінальну для острова архітектуру. Також місто відоме традиційним корсиканським вином. Спустившись до узбережжя від Сартена, потрапите на дуже відомий пляж Роккапіна.

Франція Корсіка Сартен

Боніфачьо називають найгарнішим містом Корсики, яке збудовано на прямовисній скелі безпосередньо на узбережжі. Найкращим рішенням буде взяти екскурсію на кораблі біля міста, щоб насолодитися цими краєвидами. З Боніфачьо курсують пороми на сусідню Сардинію. Для охочих побувати ще й на італійському острові – чудова нагода це зробити.

Франція Корсика Боніфасіо

На півдорозі з Боніфачьо до Порто-Веккіо знаходиться пляж Рондінара, на якому можна відпочити і додати його до своєї колекції пляжів з Корсики. Ще одне “генуезьке” місто Порто-Веккіо відоме своїм неймовірно гарним узбережжям, тому в ньому потрібно затриматися на кілька днів, щоб побувати на всіх пляжах і бухтах.

Франція Корсика Порто-Веккіо

Природний ландшафт Корсики – це практично суцільні гори, що призвело до появи численних водоспадів. Накупавшись в морі і насолодившись байдикуванням на піску, плануйте маршрут всередину острова. Від Порто-Веккіо одразу можна поїхати на водоспади біля Сан-Гавіно-ді-Карбіні. Далі до водоспадів Cascades de Polischellu та Cascade de Purcaraccia. До речі, у підніжжя деяких водоспадів знаходяться озера, в яких можна купатися.

Франція Корсика Пуркаракчіа

Присутні на острові і античні пам’ятки – місто Алерія, яке було засноване у 564 році до н.е. древніми греками. З тих часів залишилися руїни античного міста. Від Алерії продовжуйте знайомство з водоспадами Cascade des Anglais, Cascade du Méli та Cascade De L’Ucelluline.

Франція Корсика Алєрія

На завершення екскурсії всередині острова обов’язково завітайте до Корте – це єдине велике місто Корсики не на узбережжі. Біля нього знаходиться дуже гарний природний парк, а саме місто відоме цитаделлю XV століття, яка височить над Корте і дарує туристам неймовірну панораму.

Франція Корсика Корте

Перед поверненням до Бастії можна також заїхати до ботанічного саду Parc Galea на узбережжі і в селище Мурато, в якому розташована церква в оригінальному архітектурному стилі.

Відпочинок на Корсиці назавжди залишиться у вашому серці!

Франція Корсика

Маршрут подорожі:
Бастія – Ербалунга – Генуезькі вежі – Нонца – Сент-Флоран – Л’Іль-Русс – Бельгодер – Кальві – Евіза – П’яна – Каржез – ферма черепах в Тавако – Аяччо – Генуезька вежа Capo di Muro – Пропріано – Сартен – пляж Роккапіна – Боніфачьо – пляж Рондінара – пляж Санта Джулія – Порто-Веккіо – водоспад в Сан-Гавіно-ді-Карбіні – водоспад Cascades de Polischellu – водоспад Cascade d’Buja – Алерія – Національний парк в Корте – водоспади біля Сан-Ніколао – парк Parc Galea – Мурато – Бастія

Ваш рейс скасовано або затримано протягом останніх 3-х років? Отримайте від €200 до €600 компенсації за допомогою AirHelp

Щоб забронювати або отримати більше інформації про готелі та оренду авто, клікніть у надані нижче скріншоти або лінки.

Фото зі сторінки travelcandies-on-tour.com

Готель €50

На час подорожі знайшли для вас кілька прикладів гарних готелів:

Бастія – A Casa DI L’Alivu

A Casa DI L'Alivu

Аяччо – Paese di Lava

Paese di Lava

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей