Сіті-брейк на Сицилії! Чотири дні в готелі біля моря за €153. Авіаквитки зі Львова + проживання

  • 03.02.2020 11:45
  • Eugene
Італія Сицилія вид на море

Сицилія – це чарівний острів, на якому ми пропонуємо вам провести кілька теплих весняних днів! За комбінацію авіаквитків зі Львова до Палермо і 4 ночі проживання в готелі заплатите лише €153 на особу в розрахунку на двох.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Палермо – це історичне і дуже колоритне місто на Сицилії. Гомінливе, темпераментне та хаотичне, але водночас привітне і цікаве. В ньому можна за одну прогулянку побачити пам’ятки різних століть, різноманітні ринки, вулиці в стилі бароко, заможні та бідні квартали. Але не обмежуйтеся лише ним, адже на Сицилії дивовижна природа. Ми знайшли готель Palm Beach Hotel, який розташований в місті Чинізі на самісінькому березі моря. В ньому ви кожного ранку і вечора зможете насолоджуватися неповторною панорамою. Від Палермо до Чинізі лише 35 км, які ви швидко подолаєте місцевою електричкою.

Період подорожі:
01-05 квітня, 2020

Маршрут подорожі:
Львів – Вроцлав – Палермо – Будапешт – Львів

Розрахунок ціни на дві особи:
авіаквитки – €185
готель на 4 ночі – €120
Разом: €305 / €152,50 на особу

Багаж на час подорожі:
безкоштовно тільки ручна поклажа

Щоб отримати найнижчу ціну, потрібно мати викуплене членство у Wizz Discount Club.

Ваш рейс скасовано або затримано протягом останніх 3-х років? Отримайте від €200 до €600 компенсації за допомогою AirHelp

Щоб забронювати або отримати більше інформації про квитки та готелі, клікніть у надані нижче скріншоти або лінки

Оренда авто

Якщо під час поїздки вам буде потрібен автомобіль, то рекомендуємо забронювати його на зручному і вигідному сервісі Rentalcars.com

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей