Подорож 2 в 1: Мадрид та Порту за €217. Авіаквитки з Києва + 6 днів проживання в центрі

  • 27.12.2019 09:55
  • Eugene
Португалія Порту

Пропонуємо вирушити у комбіновану подорож, під час якої ви побуваєте в Мадриді і Порту! За авіаквитки з Києва і 6 днів проживання в центрі міст заплатите €217 на особу в розрахунку на двох.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Мадрид – дуже величне і культурне місто. В ньому ви знайдете численні галереї з видатними витворами і традиційну архітектуру, а ще чудові парки та, звісно, кухню. Ми рекомендуємо пошукати також найкращі хамонерії в Мадриді. Друга частина вашої мандрівки пройде у другому місті Португалії – Порту. Там створили найкращі сорти портвейну, там найпалкіші футбольні фанати, там дуже гарна набережна для прогулянок… Там вам точно сподобається.

Для цієї подорожі ми підібрали бюджетні варіанти проживання, але в центрі міст, щоб ви не витрачали зайвого часу на проїзд. В Мадриді гостьовий будинок Hostal San Martin, а в Порту – Stayin Oporto Musica Guest Apartment. Обидва мають гарні відгуки від гостей.

Період подорожі: 
березень, 2020

Маршрут подорожі:
Київ – Мадрид 14 березня
Мадрид – Порту 17 березня
Порту – Мадрид – Київ 20 березня

Розрахунок ціни на дві особи:
авіаквитки Ryanair – €221
гест-хауз в Мадриді на 3 ночі- €145
гест-хауз в Порту на 3 ночі- €67
Разом: €433 / €216,50 на особу

Багаж на час подорожі:
безкоштовно тільки ручна поклажа

Ваш рейс скасовано або затримано протягом останніх 3-х років? Отримайте від €200 до €600 компенсації за допомогою AirHelp

Щоб забронювати або отримати більше інформації про квитки та готелі, клікніть у надані нижче скріншоти або лінки.

Готель

Гест-хауз Hostal San Martin в Мадриді – €145/3 ночі/2 особи

Hostal San Martin

Гест-хауз Stayin Oporto Musica Guest Apartment в Порту – €67/3 ночі/2 особи

Stayin Oporto Musica Guest Apartment

Оренда авто

Якщо під час поїздки вам буде потрібен автомобіль, то рекомендуємо забронювати його на зручному і вигідному сервісі Rentalcars.com

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей