Подорожі під час епідемії: досвід пасажира рейсу Париж-Лондон-Гонконг

  • 17.05.2020 15:05
  • Dmytro
British Airways

Подорожі під час пандемії Covid-19 відрізняються від наших попередніх мандрівок. Поки що мало в кого з нас є такий досвід. Тому кожне повідомлення про те, з якими перешкодами чи новаціями зустрічаються туристи, буде дуже цікавим.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Останнім часом різні уряди і авіакомпанії запровадили і продовжують запроваджувати різноманітні правила щодо гігієнічних процедур під час перельотів. В результаті утворилася велика плутанина навколо цих норм.

Більшість з нас ще не подорожували після спалаху Covid-19. Тому кожен відгук щодо перельотів під час пандемії може бути досить цікавим. Наприклад, про свою подорож з Парижа до Гонконгу через Лондон розповіла в Twitter фотограф і журналіст Лорел Чор.

На борту без масок

Наскільки можна зрозуміти з її повідомлень, вона поверталася з Парижа додому до Гонконгу, де живе її мати. Для цього вона обрала рейси авіакомпанії British Airways. Її мандрівка розпочалася з паризького аеропорту імені Шарль де Голля. Тут вона була зобов’язана носити маску. Також користувалися масками та рукавичками співробітники British Airways під час реєстрації пасажирів. Тобто нічого особливо дивного як для цих часів.

Втім, за повідомленням пані Чор, на рейсах до Лондона, а потім – до Гонконгу екіпаж перевізника… не користувався масками.

Це досить дивно. Останнім часом чи не кожна авіакомпанія зобов’язала екіпажі та пасажирів носити маски.

Незвичною була ситуація і в лондонському Хітроу, а точніше в Терміналі 5. За повідомленням пані Чор, там панує тишина. Чи могли ми ще декілька місяців тому навіть подумати, що в хабових аеропортах може зникнути галас пасажирів?

Твіт

Нам невідомо скільки пасажирів було на борту літака з Парижа до Лондона. Проте з Великої Британії до Гонконгу Boeing 777 перевозив тільки приблизно 100 пасажирів. Це становить лише третину від його місткості. Чи було це пов’язано з заходами соціального дистанціювання або відсутністю попиту, не повідомляється.

Твіти

Однак все змінилося після прибуття до Гонконгу.

Жорсткі заходи

Гонконг запровадив обов’язкову процедуру карантину та тестування для всіх приїжджаючих з-за кордону. Вони повинні перебувати в ізоляції протягом 14 днів після прибуття, навіть якщо це громадяни Гонконгу, повідомляє Simple Flying.

Проте просто пообіцяти побути в ізоляції замало. Пасажири повинні заповнити декларацію про стан здоров’я перед приземленням літака. Крім того, місцева влада запровадила декілька інструментів, щоб відстежувати чи дійсно люди знаходяться в ізоляції. Гонконг використовує технологію додатків на мобільних телефонах для відстеження людей, які знаходяться на карантині. Тому пасажири змушені завантажувати на смартфон відповідну програму та доводити, що телефон працює, перш ніж вони залишать аеропорт. Також їм видається браслет для відстеження.

В Twitter пані Чор запевнила, що співробітники аеропорту були дуже добрими та ввічливими, але дуже ретельними. Персонал перевірив, чи є у неї хтось, хто зможе доглядати за нею. Також пасажирам роздали термометри і показали, як відстежувати температуру та симптоми хвороби. Після того як вони отримали папки з копіями всіх форм, правил і положень, пасажири змогли нарешті отримати свій багаж.

Твіт

Проте на цьому пригоди не закінчилися. Пасажирів автобусами відвезли до спеціального місця, де всі вони повинні бути самостійно зробити… тест на Covid-19. Щоправда, він робився не за допомогою крові, а слини.

Твіт

Пані Чор чекали на свої результати декілька годин. На щастя, вони виявилися негативними. Лише після цього вона змогла вирушити додому на карантин. Проте 25 травня їй ще треба буде пройти повторний тест на Covid-19.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей