Ймовірно, ви все життя неправильно користувалися подушкою в літаках

  • 15.04.2020 17:45
  • Dmytro
Подушка

Вже нікого не здивуєш невеличкою овальною подушкою в літаках. Все більше мандрівників беруть її з собою, щоб трохи подрімати під час рейсу. Проте зараз для вас відкриється неймовірна новина – практично всі ми неправильно нею користуємося.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Подушки, які нагадують форму літери «U», вже стали неодмінним атрибутом наших подорожей. Ця модель найпопулярніша серед мандрівників. Її продають в duty free, інтернет-магазинах тощо. Ви можете її побачити у сотень людей під час подорожей. Вона може бути навіть у вас.

Проте доктор Майкл Бреус, один з найбільш відомих експертів у питаннях сну і відпочинку, зазначає, що більшість з нас неправильно використовують ці подушки.

Я даю своїм клієнтам одну пораду. Якщо у вас є U-подібна подушка, переверніть її так, щоб нижня частина букви «U» була під вашим підборіддям, – розповідає Майкл Бреус.

Зазвичай ми робимо навпаки. Замість підборіддя зазначену частину подушки кладемо на потилицю. Спеціаліст підкреслює, що під час сну наша голова схильна гойдатися в різні сторони. Коли ми використовуємо подушку звичним способом, голова не знаходить необхідної опори. Тобто вона продовжує коливатися. Однак, якщо ви повернете подушку, як радить доктор, ваша голова перестане гойдатися.

Крім того, він додає ще одну пораду.

Подорожуючи літаками, варто подбати про правильне місце. Виберіть його під вікном і ближче до центру корпусу. Там ви відчуєте найменшу турбулентність, – підкреслює Майкл Бреус.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей