Регулярні польоти з Києва до Ізміру може розпочати вже третя авіакомпанія. Конкуренція повинна збільшитися, а ціни знизитися

  • 03.07.2019 10:12
  • Dmytro
Літак Atlasjet Ukraine

Авіакомпанії збільшують свою зацікавленість до регулярних польотів між Україною та Туреччиною. Відкриття таких рейсів дозволить самостійним туристам краще спланувати свої подорожі до цієї південної країни.

Авіакомпанія Atlasjet Ukraine (працює під брендом Atlasglobal) незабаром повинна отримати від Державіаслужби право на регулярні польоти за маршрутом Київ – Ізмір. Як повідомив порталу «У відпустку» начальник юридичного управління Державіаслужби Віктор Авдєєв, 27 червня комісія, що розглядає запити від перевізників на отримання дозволів на рейсів за тими чи іншими маршрутами, погодила відповідне рішення. Перевізник зможе виконувати рейси з 1 липня 4 рази на тиждень.

Зараз між столицею України та Ізміром виконують регулярні рейси дві авіакомпанії – «Міжнародні авіалінії України», що літає з аеропорту «Бориспіль», та турецька Pegasus Airlines, яка здійснює польоти з «Києва» ім. І. Сікорського (з осені також планує перейти до «Борисполя»).

Крім того, за словами Віктора Авдєєва, комісія Державіаслужби погодила видачу прав авіакомпанії Azur Air Ukraine на виконання регулярних польотів з 1 липня за напрямками Київ – Варадеро (Куба) (частота рейсів: 2 рейси на тиждень), Київ – Ла-Романа (Домініканська Республіка) (2 рейси), Київ – Бангкок (Таїланд) (2 рейси), а також за чотирма напрямками до Туреччини – Одеса – Даламан (3 рейси), Одеса – Бодрум (3 рейси), Львів – Бодрум (3 рейси), Харків – Бодрум (5 рейсів).

Фото з Facebook Atlasglobal

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей