Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Польща дозволила авіарейси з України з 1 липня. На рейси Ryanair до Польщі будуть пускати туристів

  • 01.07.2020 14:11
  • Dmytro
Польща

Україна потроху відновлює регулярне авіаційне сполучення з рештою світу. Чи не найболючішим було призупинення перельотів до Польщі. Втім вже з липня ця країна скасовує обмеження на рейси до України.

Оновлення. Ми отримали відповідь від прес-секретаря керівника прикордонного відомства Польщі. В ньому зазначається, що незалежно від способу в’їзду все ще забороняється в’їзд з України до Польщі туристів. Проте навіть якби зараз Польща дозволила подорожувати туристам з України, вони знову будуть змушені перебувати в 14-денній ізоляції після прибуття до Польщі. Згідно з оновленою інформацією на сайті цього відомства, Україна зникла з переліку країн-виключень, після в’їзду звідки можна не проходити карантин.

Чудова новина надійшла з Польщі. Уряд сусідньої країни дозволив вже з 1 липня виконувати до України регулярні міжнародні авіарейси. Відповідне рішення польськими урядовцями прийняте ввечері 30 червня. Нагадаємо, Україна скасувала заборону на регулярне авіасполучення, в тому числі з Польщею, з 15 червня.

Як вказується на онлайн-табло деяких українських аеропортів, вже на 1 липня заплановані з Польщі рейси авіакомпаній Ryanair, Wizz Air, LOT.

Разом з Україною уряд Польщі скасував обмеження для країн ЄС (крім Португалії і Швеції), а також для Чорногорії, Грузії, Японії, Канади, Албанії і Південної Кореї.

Крім того, наше джерело в Польщі запевняє, що вище зазначеним рішенням Польща скасувала заборону щодо в’їзду до неї туристів з України. Їм непотрібно буде проходити тести та перебувати на карантині чи самоізоляції.

Інше наше джерело, цього разу в авіакомпанії Ryanair, стверджує, що з 1 липня Ryanair дозволить переліт до Польщі в тому числі і туристам, тобто їх не будуть знімати з рейсів цього перевізника до Польщі.

Поки шо у нас немає інформації з приводу того, чи будуть допускати туристів на рейси LOT чи Wizz Air до Польщі. Як тільки ми отримаємо відповідну інформацію, проінформуємо читачів в цій новині.

Вчорашнє рішення Ради ЄС щодо списку країн, для яких дозволений в’їзд до співдружності, є рекомендоване. Тому уряди країн союзу мать право на власний розсуд його змінювати. Ймовірно, Польща скористалася цим правом, включивши до нього Україну.

Портал «У відпустку» також надіслав запит до прикордонної служби Польщі. Поки що відповіді не отримали.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей